Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53085 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebna fachowa rada... , Karas 28/12/01 01:27
...odnosnie wyboru HDD. A mianowicie potrzebuje dwa dyski max 20GB 7200RPM do plyty epox 8kta+pro i maja one pracowac w trybie RAID0 . Oczywiscie kupilbym BIV ,ale widzialem testy i sprawuje sie ona w tym trybie beznadziejnie i co najgorsze nie ma i nie wiem czy bedzie jakies rozwiazanie tego problemu. Dlatego postanowilem wybrac inny dysk np. Maxtor lub WD. Co sadzicie, co wybrac ,poniewaz kupuje dyski jutro ,wiec szybki odzew z waszej strony bylby mile widziany.

Conspiracy Theory...

  1. Maxtor , Shneider 28/12/01 02:28
    jeden z szybszych dyskow, jak narazie najszybszy z tych ponizej 600zł. Bardzo polecam ;-)))))))

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. i jeszcze cos , Shneider 28/12/01 02:31
    WD skreslaj z listy taki juz jestem jesli chodzi o WD (SHIT)
    pozdrowienia dla wszystkich @_@

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. thx... , Karas 28/12/01 09:03
      ...wlasnie sklanialem sie ku Maxtorowi i wlasnie jego wybiore . Jeszcze raz thx za rade.

      pozdrowionka

      Conspiracy Theory...

    2. lol , Hakkatuka 28/12/01 09:06
      "taki juz jestes", czuje sie ten luzik w twojej wypowiedzi, ale moze masz jakies inne powody aby sadzic, ze WD to "shit"?

      Bano

      1. luziik... , Karas 28/12/01 09:50
        ...to jest to. Trzeba sie wyluzowac ,zeby zyc. A tak serio. Czytalem duzo , i z tego co teraz wiem moze WD (te ostatnie sa dobre) ale nie bede kupowal dysku 100GB!!!!. Bo potrzebuje tylko 20 ,a te wczesniejsze wersje podobno byly awaryjne. A Maxtor podobno solidna firma.

        Conspiracy Theory...

        1. Ja mam , Hakkatuka 28/12/01 10:09
          WD 20G - 7200obr. od roku i nie narzekam, nie wiem jak sie sprawuje w RAID0 ale raczej nie byloby problemow.
          Mam tez BIV 40G i dopuki nie wyjda nowsze biosy albo stery, ktore beda dobrze z nia pracowac, nie polecam.
          No i nie jestem taki, zeby skreslac Maxtora z listy, bo jeszcze nie mialem dyskow tej firmy.

          Bano

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL