Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1970 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Commandos II - problem (dlugie) , waski 29/12/01 14:23
Mam problem z gra Commandos II. Przegralem ja od qmpla - normalnie zainstalowana na HDD. Łacznie skladaja sie na nia 43 pliki, 20 folderow, razem 1,98GB (bez folderu Output). Wprowadzilem do rejestru odpowiedni plik, potem regeditem zmienilem sciezki na takie jak powinny byc u mnie. Gra odpalala sie normalnie, filmiki, potem zalozylem sobie gracza. Misja treningowa tez zawsze laduje sie ok. Gra sie fajnie, ale po jakims czasie pojawia sie problem. Gdy chcialem zaladowac zrobiony wczesniej save, ladowaly sie inne plansze (!!!) albo gra sie wieszala.
Wywalilem wiec zawartosc katalogu output, jeszcze raz wrzucilem wpis do rejestru. Po wlaczeniu oczywiscie "Measuring performance". Potem wlaczam gre. Wszystko ladnie - do czasu robienia save albo jego odczytywania. Zwis totalny (Ctrl+alt+del nie pomaga, musze robic reset).
Co ciekawe, quicksave i quickload dzialaja sprawnie, ale nie chce przechodzic calej gry na quicksavach... Nie wiem czym moze byc spowodowany problem. U 3 qumpli wszystko jest OK. Moze cos ze sprzetem? Dla ciekawych podam config:
płyta FIC VA-503+, 1MB cache L2
procek AMD K6-2 5x100MHz
256 MB RAM DIMM PC 133, CAS 2-2-2
dysk Seagate U6 40GB model ST340810A UDMA2
k. grafiki TNT2 M64 AGP 32MB
k. dźwiekowa Aztech SG Pro III (ISA)
Zoltrix Spirit
floppy Alps 1,44MB
CD - BTC Model BCD 24XH UDMA2
Oczywiscie wszystkie stery sa zainstalowane poprawnie, do tego Via 4in1 no i DirectX 8.0. Windows byl instalowany pare dni temu, wiec to chyba nie jego wina (inne gry dzialaja poprawnie)
Poradzcie cos, bo chce sobie pograc w CII, a co chwila mam zwis...
Mysle, ze moze to cos z tym wpisem do rejestru, moze ktos podesle na maila to, co ma u siebie. Z drugiej strony u kolegow z tym samym wpisem dziala dobrze... Innych pomyslow nie mam, ale czemu gra wiesza sie przy robieniu save'a? W czasie gry ani razu mi sie nie zawiesila!
Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi!

SNAFU
Situation Normal, All Fucked Up

  1. Proste... , Remek 29/12/01 18:49
    Ściągnij ostatniego patcha z oficjalnej strony...

  2. da sie , ARTi 30/12/01 20:34
    grac na samych quick savach, na multi tylko takie sa i jakos udalo sie przejsc cala gre z kumplem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL