Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 48274 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym zasac stronki WWW z Inetu , dida 10/05/01 11:46
Muszę zasasć kilka stronek z i-netu z całą ich zawartością i wypalić CD z nimi jako częścią prezentacji.

Czym najlepiej zasać cały zestawik i skąd takie coś pociągnąć. Szukam czegoś sprawdzonego i skutecznego i nie za bardzo mam czas na eksperymentowanie. (%^*(*&^$#(*&*&^% kochana pani Dyrektor wymownie patrzy na zegarek, fra%$^#@$@$ jedna)

Dzięks za infko
Pozdrawiam zapracowana po same %$%$#%^ uszy DIDA z niecierpliwością wypatrująca weekendu !!!!!

  1. odp , walczy 10/05/01 11:50
    w ostatnim Chipie był free program WebCopier a najbardziej znany jest Teleport Pro (w wersji niezarejestrowanej sciąga tylko 500 plików) cracki są na Astalavista

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

    1. skąd toto pociągnąć , dida 10/05/01 11:54
      THX

  2. uzywam , JanoszW 10/05/01 11:55
    teleport pro. jest bardo fajny, sciaga wszystko, i ma kreatorka ktory pyta cie co chcesz zrobic. wystarczy kliknac ze chcesz 'browsable copy of website on your hard drive' i dac play. adres: http://www.pcworld.com.pl/...pc/programy/0129.html

    1. lepiej sie sciaga , Stefan 11/05/01 22:41
      lepiej sie sciaga z tucows z Gdanska. )bo mam niestety chwilowo modem)

  3. Lepszy jest IE 5.0 + , exmac 10/05/01 11:55
    bardziej popularny, nie ma limitu 500 plików i rekalkuluje linki (czasami)

  4. OK ;o) Już mam wersję niezarejestrowaną ;)))) , dida 10/05/01 12:03
    Już mam - teraz muszę tylko nauczyć się to obsługiwać ;)))))

  5. A tak przy okazji to , dida 10/05/01 12:06
    Ktoś bawił się teleportem EXEC, VLX lub EXEC/VLX

    (Alem żem się specjalistom stał bo na stronkę se producenta wszedłem ;))) THX za infko)

  6. sprobuj tp , MayheM 12/05/01 13:08
    Sprobuj Teleport Pro - jest git :)
    Pozdrawiam

  7. Najlepiej.. , Chrisu 15/05/01 17:34
    jesli musi byc "oryginal" to web copier , jak nie to Teleport Pro.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL