Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54094 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cień na monitorze , Fly 10/05/01 16:33
Mam problem. Na monitorze mam bardzo wyraźny cień przesunięty ok. 1mm w prawo.
Monitor to Flatron 775FT, k. grafiki: Riva TNT M64 (32 MB), procesor: Duron 800, system Windows 98.
Zainstalowałem najnowsze drivery do monitora i do k. grafiki detonatory.
Problemu nie ma w trybie VGA (standardowe sterowniki VGA), tylko w SVGA przy zainstalowanych sterownikach do karty. Na menu monitora nie ma tego problemu w żadnym przypadku.
Co można jeszcze zrobić, aby usunąć ten cień?

  1. moze ppkombinuj , BeeR 10/05/01 18:47
    z funkacjami DDC, Moire z OSD monitora

    ciągle tak spieszę się,
    nie wiem dokąd, nie wiem gdzie ...

  2. karta do d* , Michal 10/05/01 19:53
    Taki cien w wyzszych rozdzialkach jest spowodowany beznadziejna jakoscia filtrow na karcie. 2 rozwiazania:
    1. zmienic karte na porzadna;
    2. wywalic filtry z karty :)
    Ja w swoimk Prolinku zastosowalem rozw. 2. Teraz mam super ostry i czysty obraz :)

  3. kiedyś w chipe było jak wywalić filtry.. , M@ryna 11/05/01 14:26
    a może w PWC sprawdź w ich archiwach
    i powodzenia...

    By Tina Von Trocki
    Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

  4. czeknij aut to , Michal 11/05/01 16:36
    http://www.geocities.com/porotuner
    BTW jak treningowo "podrasowalem" obraz w s3 trio 64, to w 1024x768 obraz byl ostrzejszy niz w Daytona Palit G2MX ;))) A w Prolinku mozna pracowac teraz na 1280x1024 :)

  5. To i ja sie przylacze , Doczu 11/05/01 20:01
    Fly, jakbys znalazl cos na temat wywalana tych filtrow z grafy (po polsku), to daj znac na priva. jak ja cos znajde, to tez dam cynk. Ja chetnie bym usunal te filtry, jesli tylko jakosc obrazu 2D poprawi sie powyzej 1024x768. (mam M64 Powercolor)
    Pozdr.

  6. A JA DODAM, ŻE , NICR4M 12/05/01 15:57
    jesli "cien" pojawil sie dopiero niedawno, to znaczy ze masz uszkodzony kabel od monitora - no ale jesli wystepuje od poczatku od kiedy masz ta karte ... to wlasnie jak koledzy pisza jest to jej wina ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL