Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:16
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5329 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak to jest z napełnianiem pojemników do HP... , Rpg 13/05/01 12:59
Napełniłem sobie co prawda nie oryginalny pojemniczek, lecz BlackPointa, prze górny "otworek" i sobie tusz ładnie z dyszy leci, do tego stopnia, że do drukarki włożyć nie idzie... Kropelki normalnie :(
Trochę już wyleciało, teraz pojemniczek na boku leży, żeby ani górą ani dołem nie wypływał tusz...
Może ktoś mnie uświadomi, jak "prawidłowo" powinno się napełniać zbiorniczki do Packardy? (695)
Wiem, co twierdzi producent, ale pokusa oszczędności 100 złociszy jest większa... Toż to 64 megsy w slocie więcej...

Ale ło so chozi???

  1. Chyba zapomniales dopompowac powietrza. , KHot 13/05/01 14:05
    Takie sa wlasnie objawy - napelniales DOKLADNIE tak samo jak w instrukji do refil`a.

    Pozdrawiam
    KHot

  2. nie wiem jak jest w HP 695 , Krzysztof 13/05/01 14:37
    to samo robiłem wczoraj tylko że w HP 710 i tam to wygląda tak że musisz zdrapać taką gumkę , pod nią masz kulkę którą trzeba wdusić no i nalać do pełna, zatkać gumką która jest w kąplecie i teraz cały pojemnik wkładamy w taki plastik, górna część gdzie masz dysze zostaje zasłonięta i zdrugiej strony masz otwór w który wkładamy strzykawkę i wypompowujemy powietrze i przy okazji trochę tuszu.
    Robiłem to wczoraj pierwszy raz i u mnie jakoś nic nie kapało , na pewno nie wyciągłeś powietrza, ja wiem jedno nigdy już nie ku pie oryginału, po co przepłacać jak nie widać różnicy - zrobiłem teraz chyba reklame proszku dosia :))

  3. wystarczy czytac instrukcje ;) , NICR4M 13/05/01 14:59
    u mnie narazie napelnienie (40zlociszy czarny) atramentu dla HP 600-700 i Lexmarkow 1000-Z32 nie zakonczylo sie niepowodzeniem .... a w mojej 600tce juz 3 raz refilowany atrament smiga jak "nuffka" ;)
    Uzywam INKTEC only! Wg mnie debesciarskie systemy do napelniania a zeby sie pobrudzic to sie trzeba naprawde starac (jak moj brat co zapomina o wpompowaniu powietrza do karta HP ;) - ciagle chodzi usmolony LOL )

  4. A ja , konto-usuniete1 14/05/01 13:21
    uzywam atramentu pelikana ... beściarski. i kosztuje 4 PLN :))))

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  5. Rzeczywiście...` , Rpg 14/05/01 19:15
    o powietrzu zapomniałem...

    Ale ło so chozi???

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL