Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12468 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ABIT KT7 + nowy bios ZT - u mnie tragedia :( , Luk 14/05/01 23:41
po jego zainstal. win98se nie udało mi sie uruchomic - błędy,jakiś plików zaczęło mu nagle brakować,rejestr skopał się tak że nie mógł go naprawić :( na szczęście miałem ghosta :) ale i tak parę rzeczy straciłem; ciekawe jak u was "chodzi" nowy bios ZT ??? ( i to miała być oficjalna wersja...)

https://puzzlelogic.pl

  1. Ja nie zauwazylem , Hakkatuka 14/05/01 23:56
    zadnych anomalii. Wszystko dziala tak jak przedtem.

    Bano

  2. no i sytuacja jakby normalna ... ale koledzy podajcie szczegoly!!!! , NICR4M 15/05/01 02:10
    konfiguracji ofc ;)

    1. Z tego co dzis , Hakkatuka 15/05/01 04:33
      czytalem na boardzie to zdazylem sie zorientowac, ze mam ta starsza KT7Raid z chipsetem 686A czy cos w tym stylu. Win98SE. Athlon 800MHz, SBLive!5.1, GF2mx, modem56k, karta sieciowa Linksys, Dxr3, DVD, CDRW, hdd ATA66 - WD 20GB. Zasilacz 300W...

      Bano

  3. u mnie wszyskto ok , McArra 15/05/01 04:54
    zadnych problemow, tylko trza ponownie poustawiac wszystkie opcje na max-a ;-)

    Config:
    Bios ZT
    KT7+TB900+256MB+SBLive!+Win98SE+RTL8029+FV2+ZOLTRIX56i+GF256DDR...

    ---McArra---

  4. To na 90% , Vandergaart 15/05/01 13:29
    masz zle ustawione pamieci - jaki bios miales wczesniej? Bo od wersji bodajze WZ zmienili na bardziej odpowiadajace rzeczywistosci timingi pamieci (8/10/normal/medium/fast/turbo) - wczesniej najszybszym ustawieniem bylo fast a najwolniejszym medium/sdram 8/10. Mi oczywiscie dziala OK (KT7A, WinXP, D@933, 384MB RAM, Live, RTL8029, GF DDR).

    Oh the sisters of mercy - they are
    not departed or gone...

    1. ... , Luk 16/05/01 02:47
      dosyć często zmieniam biosy - ostatnio miałem YH,ale win98se wieszał się przy kopiowaniu dużych plików,więc zmieniłem go 686B (jakaś beta) i działał ok (zresztą znów do niego wróciłem) - tam ustawienia ramu były wszystkie: 8/10ns,normal,medium,fast,turbo (moje pam.chodzą na Fast) - (nie ma SBLive! tylko Aural Vortex II).

      https://puzzlelogic.pl

  5. Hah! , pachura 15/05/01 19:21
    U mnie byl ten sam problem - BIOSy powyzej WZ (wlacznie) wyrzucaly tuz po wyswietleniu okienka logowania do MSN niebieski ekran z "Exception 0E - VPICD(01).VXD". Okazalo sie ze to wina... karty muzycznej (jakies stare scierwo Geniusa). Wlasnie nad tym pracuje...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL