Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12267 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ricoh MP7200A czy PlexWriter 16/10/40A: oto jest pytanie... , pachura 15/05/01 01:02
Wlasnie zamierzalem kupic PlexWritera na IDE, kiedy pojawil sie Ricoh. Wedlug testow http://www.cdrinfo.com, Ricoh sprawuje sie lepiej niemal w kazdym tescie, no i ma polepszonego Burn-Proofa: Just Link + Just Speed. Poza tym PlexWriterowi trzeba zewrzec nieudokumentowanego jumpera zeby zaczal chodzic w UltraDMA-33... do tego Ricoh jest tanszy...

Ale nie o to chodzi. Mi chodzi glownie o wytrzymalosc nagrywarki - nie o zadne tam palenie SafeDiscow2.0 etc. Plextory sa pod tym wzgledem bardzo zachwalane. Czy ktos mial stycznosc z Ricohami? Czy MP7200A nie zdechnie mi po pol roku?

Dzienx,
pach

  1. Ricoh - nowy niesprawdzony, Plextor - juz pol roku na rynku - odpowiedz gotowa , NICR4M 15/05/01 02:09
    oczywiscie jesli idzie o prace HEAVY-DUTY to Plex chyba najlepszy... IMHO oczywiscie

  2. plextor , c@pricornus 15/05/01 08:34
    hmm... tylko pol roku... no, nie jestem troche w temacie odnosnie polskiego rynku :))), ale do rzeczy. trzy lata temu kupilem plexa, i dzialal bez zarzutow przez 2,5 roku /hmm... delikatnie mowiac mocno eksploatowany/, i z tego co wiem dalej nie ma z nim klopotow. podpisuje sie obiema rekami pod zdaniem NICR4M.


    sie ma

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. oczywiscie chodzilo mi o model 16x10x40 ;) , NICR4M 16/05/01 12:47
      howhg! ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL