Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44564 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bank Śląski S.A. i homecash , irbar 27/03/01 08:31
Jeśli ktoś korzysta z tego systemu to proszę o kontakt. Mam problem z połączeniem się przez Zoltrix'a Cobra.

[Admin: Skasowano]

  1. mam ta usluge , McArra 27/03/01 08:38
    i zero problemow, ale modemik mam full-owy (Zoltrix ISA), na winmodemie mozesz miec problem, bo ten soft prymitywnie odwoluje sie do hardware tj. do com-a :-(

    ---McArra---

    1. no więc , irbar 27/03/01 08:47
      jaki modem polecasz? ale niezbyt drogi, bo nie chcę wydawać majątku na modem - wolę dołożyć do proca.

      [Admin: Skasowano]

      1. na stronie , McArra 27/03/01 08:56
        BSK masz kilka rekomendowanych modemow.
        Ja mam Zoltrixa FMVSP56i ISA, ale mysle ze kazdy modem, ktory jest na Rockwell-u, i udostepnia pod windowsem porty com bedzie dzialal. Jesli do modemu jestes w stanie sie dobrac pod czystym dosem np. nortonem commanderem, to jest 90% szansa ze bedzie chodzil z homecashem.

        ---McArra---

        1. a ja właśnie , irbar 27/03/01 09:43
          podpisałem umowę na BSKonLine. Zobaczymy, przynajmniej nie muszę modemu zmieniać (na razie).
          Pozdrawiam

          [Admin: Skasowano]

          1. ok , McArra 27/03/01 09:48
            tylko ze tam pobieraja prowizje za przelewy, a w homecash-u nie :-)

            ---McArra---

  2. Przeczytaj na stronie BSK - oni polecaja tam Spirita , Doczu 27/03/01 14:46
    Na tej stronce jest opisane, ktore modemy sa zalecane. Najlepiej wybrac taki. Masz przynajmniej pewnosc ze wsio bedzie ok.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL