Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12275 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Same problemy , helmut 15/05/01 22:33
Juz jakis tydzien cieszylem sie dwoma systemami w kompie >>>linux na 1 dysku , no i winda na drugim .Mialem tez fajnego bootmanagera i wszystko chdzilo - do czasu.........
Pewnego razu wlaczylem kompa a tu winda zglasza blad ochrony i kaze mi restartowac. A wiec restartuje i wszystko jest ok. Kolejnym razem wlaczam winde a tu 640x480 16 kolorow i komunikat ze karta graf jest zle skonfigurowana (cholera - ostatnio była dobrze :)), no to restart i znowu wszystko ok. Aha, dodam ze linuksa postanowilem wywalic ,ale problemy sie powtarzaly. Czyzby czekala mnie reinstalka systemu (znowu ). Moze to jakis problem z config.sys?
Aha - ze dwa razy podczas ladowania windy komp sie sam zrestartowal.. tylko mi nie mowcie ze te 230V w sieci tak na niego dziala :))
Jesli ktos mialby jakies sugestie to prosze o rade.

helmek.

Ctrl - Alt - helmut - delete

  1. Więcej szczegółów!!! , PKort 16/05/01 11:12
    Napisz coś więcej. Linuxa nie trzeba było wywalać.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. szczegoly... , helmut 16/05/01 11:36
      Linux byl na dysku 2,5 GB Samsung, winda 98 na ibm dtla 307015, plyta gigabyte ga60mm7, grafa zintegrowana i815 , celek 600. Bootmanager - GRUB!. Co jeszcze... 230V w sieci :).
      Nie wiem co moge jeszcze dodac, jesli ktos zetknal sie z czyms takim to wie o co chodzi- a jesli nie to ja tez nie wiem....

      Ctrl - Alt - helmut - delete

      1. Jeszcze więcej szczegółów , PKort 16/05/01 16:20
        Jaki był układ dysków w komputerze - którzy był na jakiej taśmie, czy master, czy slave, z którego dysku odpalałeś kompa, gdzie był zainstalowany GRUB, jaki RAM, jakie sterowniki, itp.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

    2. Też mi się wydaje, że linuxa , sebtar 16/05/01 15:55
      winiłbym za to na samym końcu. Pytanie, czy pod linuxem chodziło wszystko OK, bo on jest dużo bardziej czuły na jakieś nieprawidłowości w systemie. Np. kiedyś miałem walniętą kość RAMu, to linux zaraz podczas startu wyświetlał komunikat o błędzie w RAMie i obszarze adresowym, ktory jest uszkodzony. A Windows uruchamiał się a jakże a potem padał i ani me ani be ani ququryqu.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL