Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12529 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bardzo Wazne! PRAWA ZWIERZAT!!! , Poke 16/05/01 13:09
Na tym boardzie jest taki temat wiadomosci: "[OT] Ameryka to kraj debili a ta strona mnie w tym utwierdzila" przeczytalem to i jestem przerazony. Jezeli ktos nie wie co chodzi niech odzwiedzi strone http://www.bonsaikitten.com.
W zwiazku z tym proponuje mala akcje mailingowa pod te adresy:
title="mailto target="_blank">mailto
title="mailto target="_blank">mailto
mailto:info@peta-online.org
Sa to strony zajmujace sie prawami zwierzat i sadze ze beda wiedzaly co z tym zrobic. Jednakze jezeli ktos znajdzie inne organizacje zajmujace sie ta problematyka to niech da znac - pamietajcie: IM WIECEJ TYM LEPIEJ.

PS. Moze to niewiele ale uwazam ze lepiej robic malo niz nic.

Moj email to:

Pozdrawiam,
Grubba

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. re..... , liam k 16/05/01 13:54
    to nic nie da...internet jest niecenzurovany i mozna sobie tam umiescic co sie kce (na cale szczescie).
    Jedni to vykorzystuja tak, drudzy inaczej...

    a tak przy okazji to te"kotki" nie sa takie strasze v stosunku do tego co mozna znalesc v necie...

    szukaj przyjaciol wsrod tych co
    spiewaja . . . boviem zli ludzie
    piesni nie znaja

    1. Poke cd , Poke 16/05/01 14:26
      Nie o to chodzi, po prostu mam nadzieje iz do domu tego milego pana przyjdzie przyjdzie policja, wiem cos o tym w stanach bardzo powaznie traktuja takie meldunki - wychodza z zalozenia, miom zdaniem slusznego, ze zaczyna sie od zwierzat a konczy na ludziach

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  2. Slusznie kolega Poke mowi , KHot 16/05/01 18:39
    Ja wysylam, a jak znajde inne adresy organizacji zajmujacych sie prawami zwierzat to umieszcze je tutaj.
    Wszystkich bordowiczow zachecam rowniez do tego (zwlaszcza tych, ktorzy maja te sliczne pieski i kotki - wiecie o kogo chodzi).

    Pozdrawiam
    KHot

  3. TO SĄ KRETYNI! , ngP 16/05/01 20:41
    j.w.

    1. yup , GULIwer 18/05/01 08:40
      na takich ludzi to proponuje neoinkwizycja (buciki, koło)

      I'm only noise on wires

  4. ta strona , JanoszW 16/05/01 21:16
    to gupi zart.

  5. ja wysłałem , Jackal 17/05/01 08:48
    do wszystkich 3-ch :-))

    pozdro,

    Jackal

    !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
    pozdro,
    Jackal

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL