Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18008 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PIII 1GHz.. , Hokum 17/05/01 00:24
na ile i ile w ogóle można przekrecić 1 GHz intela??
Mam Abita BE6-II.
Pozdrowionka.

  1. Tak wiec... , Duckman 17/05/01 00:30
    Puszczalem takiego na 7,5 x 150 plyta taka sama ramy noname cl 2 2 2. Boxowy z duzym srebrnym radiatorem bez dodatkowego chlodzenia temp spoczynek 30c. Gry 45c.

    ps. Poszedl tez na 160 ale juz na cl 3 ( trzeba miec dobre pamieci! testowalem 3 egzemplaze z roznych dat produkc. kazda chodzila stabilnie na 150. Dalej to juz jak sam uwazasz :)

    P4 3200/3800 64 bit
    1024DDr2 533mhz dual DDR,
    gigabyte, R800xl

  2. acha.. , Duckman 17/05/01 00:34
    napiecie na 1.80v w obu przypadkach. Sam posiadam p3 933 7x 150. Na cl 222. Chodzi wyzej ale nie chce dalej eksperymentowac bo i po co? za to chodzi na defaultowym napieciu i do tego w grach nie przekracza mi 37 s.

    P4 3200/3800 64 bit
    1024DDr2 533mhz dual DDR,
    gigabyte, R800xl

  3. a masz b.dobrą przejściówkę S370>Slot1 ?? , NICR4M 17/05/01 00:37
    bez tego nici z podkrecania :(

    /sarcasm on
    *tylko po co go podkrecac*
    /sarcasm off

    slotket III rulez

  4. no... , Duckman 18/05/01 05:06
    fakt we wszyskich przypadkach uzywalem przejsciowy abita ;)
    Dzis testowalem tez zestaw p31000 + cusl2c 160mhz czyli 1200mhz bez problemu 100% stabilnie! Lubie intela :) Wydajnosc jest niesamowita :)

    P4 3200/3800 64 bit
    1024DDr2 533mhz dual DDR,
    gigabyte, R800xl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL