Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 18717 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak i czym robić zrzuty widoków z ekranu.. , M@ryna 17/05/01 21:40
W pracy magisterskiej muszą być widoki z programu graficznego (ProE2000i2) chciałbym zrobiś tak by wyglądało jakby czytający siedział przed kompem (wskaźnik fragmenty Win i oczywiście program z tym co się aktualnie dzieje)

By Tina Von Trocki
Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

  1. Klawisz Print Screen , Fox 17/05/01 21:44
    przeniesie snapa do schowka. Odpalasz PainBrusha i wklejasz a potem zapisujesz plik. A no i jeden print screen i jedno wklejenie na piechotę ale nie wiem nic lepszego.:)

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. Chyba mnie zaćmiło że na to nie wpadłem... , M@ryna 17/05/01 21:57
      Dzięki!

      By Tina Von Trocki
      Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

      1. Tak też , Fox 18/05/01 13:02
        bywa :))

        Powered by Linux and siemens s7
        PLCs...

  2. nie wszyscy wiedza , rapra 17/05/01 22:09
    ze kombinacja ALT+PrintScreen daje zrzut obecnie aktywnego okna zamiast calego pulpitu

  3. Jest jeszcze , filet 17/05/01 22:13
    programik o nazwie HyperSnap DX - jest z resztą na TPC - służący do zrzucania screen'ów

    Pozdroo

    --<< Człowiek mądry zmienia
    zdanie, głupiec nigdy >>--

  4. HyperSnap DX... , MisiaczekM 18/05/01 10:46
    dodam tylko, że nim można robić zrzuty ekranu nawet (a może przede wszystkim) z gier działających na pod DirectX

    1. Często , exmac 18/05/01 10:56
      słyszę, że największą zaletą HS DX jest robienie zrzutów z gier pod DirectX. Ja zawsze używałem PrintScreen. Czy HS robi to jakoś lepiej ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL