 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34785 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z K7T Turbo , Exar 20/05/01 04:29 Mam problem a mianowicie po zamalowaniu mostkow nie moge ustawic mnoznika na 7 i powyzej 7.5 Mnozniki od 5 do 6.5 dzialaja a powyzej 9 leci spowrotem od poczatku tzn ustawiam x10 a wychodzi 500Mhz.Mam durona 750 i probowalem kazdego biosu- oczyscić , Michal S 21/05/01 21:07
Najprawdopodobniej mostki sie zwieraja lib sa za słabe, oczyśc je dobrze (czysty spiryt moze być) i zmaluj nanowo i tak aż do skutku
Michal S |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|