 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34639 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Bazy danych mysql i problemy , Vertus 20/05/01 13:30 Witam
Nie wiem dlaczego z poziomu IE (Win2k) nie mogę zapisywać zmian w bazach danych.
Bawiłem się prawami dostępu, ale może cos zrobiłem nie tak.
Kiedy chce przeglądać tabele za pomocą phpMyadmin wyświetla on komunikat "Mysql said: database not selected" (a bazę rozwija).
Sadze ze serwer PHP (4,4) działa ok, ISS 5.0 tez, serwer mysql chyba tez oki.
Teksty typu "Zainstaluj Linuxa" proszę sobie podarować :).
Aha w manualu szukałem i nie znalazłem.
Pozdr
Vertus
- hmmm , Holyboy 20/05/01 17:25
sprawdz dokladnie konfig myAdmina...
ja mam Omni+PHP 4,05+Mysql i wszystko dziala gucio....Strength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|