Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41804 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czemu nie moge odpowiadac na pytania ?????????????????? , speed 22/05/01 01:15
Czyzby bord nie tolerowal moich odpowiedzi??

  1. Kilgor juz zostal , DYD-Admin 22/05/01 01:20
    ... powiadomiony o tym problemie - Board jest stale udoskonalany, lecz czasem jeszcze wychodza drobne kruczki...
    przepraszamy za usterki...
    DYD

    -- DYD

  2. z tego co zauwazylem , DYD-Admin 22/05/01 01:22
    board nie lubi jak daje trzy kropki w temacie i podpisuje sie z odstepem ...

    pisze mi wowczas ze "system wykryl juz podobny moj post"...

    DYD

    -- DYD

  3. Witam , Kilgor-Admin 22/05/01 02:01
    Tzn w jakim sensie nie mozesz odpowiadc na pytanioa na boardzie co sie pokazuje

    Pozdr. Kilgor
    Admin Board'a

    1. hehe ... ciekawe jak Ci odpowie skoro pisze, ze nie moze ;))) , NICR4M 22/05/01 02:31
      te III znaczki... dla Ciebie Kilgor :)

  4. Kilgor , Ciasteczk0 22/05/01 17:51
    mialem nie dawno to samo
    ale od dzisiaj widze dziala :))
    tzn, ze
    bylem zalogowany w boardzie i zadawac pytanie moglem, ale jak wchodzilem do czyjegos pytania, nie bylo opcji zeby na nie odpowiedziec (nie bylo widac okienek)
    tylko bylo tak, jakbym nie byl zalogowany w boardzie (opcje do logowania)

  5. Nie bylo ... , Kilgor-Admin 22/05/01 18:39
    okienka na odpowiadanie pytan czy okienko porszace o rejestracje

    Pozdr. Kilgor
    Admin Board'a

    1. :), nie bylo okienka na odpowiadanie pytan , Ciasteczk0 23/05/01 10:44
      :)
      tylko byly opcje do zalogowania , zalozenia konta i costam jeszcze (tak jakbym nie byl zalogowany)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL