Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50627 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Drugi power-off zeby komp odpalil. Czemu? , pachura 23/05/01 01:31
Okay, inna sprawa:

Wszystko bylo OK, az tu nagle wlaczam kompa - i nic, dyski sie rozkrecaja, ale BIOS nie startuje, nawet nie wydaje zadnych piskow z PC-Speakera, nie wlacza monitora, nic. Reset ani power na obudowie nic nie daja.

Po kilku eksperymentach doszedlem ze komp spoko ruszy, ale dopiero kiedy odetne napiecie (np. przyciskiem na listwie), a potem spowrotem wlacze.

Jaki to ma sens? Czym dla kompa rozni sie jedno wlaczenie napiecia w kablu od drugiego? A on zawsze - to jest regula - rusza po drugim wlaczeniu listwy.

Duron700, Abit KT7, obudowa ATX...

  1. odpowiedz może być tylko jedna , robert71 23/05/01 06:56
    VIA TECHNOLOGIES !

    *** ********** *** ** ******* *******.

  2. Zanim powiesz VIA , homarski 23/05/01 07:46
    ...ten Duron jest 700@700?

    Jeżeli widzisz światełko w długim
    tunelu to znak, że nadjeżdża pociąg

  3. Też tak miałem! , azrael 24/05/01 21:57
    W PMMX 200Mhz na i430VX - i dalej nie wiem czemu.. :( ( A komp dalej dziala w biurze u Starego) . U mnie pomagał twardy reset (albo 2) .

    pozdr
    az

    GG 1826617 (od lipca do
    września ;)

  4. Ma to związek , Gutek 28/05/01 10:02
    z systemem zarządzania energią. Jest to błąd występujący często na Abicie KT7. O ile mi wiadomo nic z tym nie zrobisz.
    Musisz się przyzwyczaić albo zmienić płytę.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL