Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50487 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

EE Was zaskocze - Win XP... , Yog-Sothoth 24/05/01 00:31
hehe jak to zainstalowac ?? Bo w katalogu Windy jest tylko plik only for Windows... wiec czy da sie to instalnac z DOS'u ? na czysty sformatowany hdd...
ThX

wrong fool!

  1. Z DOSu na pewno nie , Rudolf 24/05/01 01:45
    I. Jak zaczynasz instalowac z windowsa, to i tak zanim zaczni cokolwiek instalowac, sam sie zrebootuje i pozniej bedzie mozna wybrac na ktorej partycji chcesz go instalowac i czy chcesz ja sformatowac (wtedy tez bedzie czysta instalka).
    II. Jesli masz nagryware, to wypal ja jako bootowalny CD (wszystko jest opisane w cracku solarixa).
    III. Jesli masz plytke od Win2k (NT4 chyba tez moze byc, ale nie jestem pewien), to w katalogu BOOTDISK znajdziesz program Makeboot.exe, ktory po uruchomieniu stworzy 4 dyskietki startowe.

    Wiecej mozliwosci nie znam. A co do cracka solarixa to moge podeslac Ci go jak kcesz.

    pozdro.
    ICQ UIN: 39159457

    1. Co do.. , Rudolf 24/05/01 01:48
      punktu drugiego, to nie wypalaj nagrywarki, jak napisalem, tylko WinXP :))))

      pozdro.
      ICQ UIN: 39159457

  2. Z DOSu na pewno tak. , PKort 24/05/01 10:25
    Uruchamiasz DOSa, sterowniki do CD-ROMa, smartdrive'a, a potem wchodzisz na CD, do katalogu i386 i uruchamiasz winnt.exe
    A tak swoją drogą płytka powinna być bootowalna :)

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. rere , Yog-Sothoth 24/05/01 14:08
      A wiec Xp juz zainstalowany, niestety podczas instalacji na czysty hdd scinal sie w winnt.exe podczas kopiowania (no chyba ze tak dlugo kopiowal :) wiec zainstalowalem szybko WinMe i na swiezy sys zrobilem upgrade XP.
      Co do plyty to niestety nie mam nagrywary :(
      thX

      wrong fool!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL