Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 10:58
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 59555 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win XP - Progsy... , Yog-Sothoth 24/05/01 19:14
1. Hmm no wiec tak echh czy komus udalo sie odpalic pod XP Autocada 2000 PL ? Jesli tak to jak ? :)
2. Dlaczego instalacja Norton Antivirus 2001 NT ver scina sie przy tworzeniu katalogow i ikon ? Mam wrazenie ze ma to cos wspolnego z inna budowa Menu Start ... ?
ThX

Ps. Proponowalbym stworzyc jakas stronke, gdzie wpisywalo by sie progsy/gry dzialajace/niedzialajace w XP i porady do odpalenia, co wy na to ? (Miejsce moge dac)

Hey

wrong fool!

  1. AutoCAd 2000 PL pod XP??? , Mario 25/05/01 00:27
    Szczerze watpie... nie znam nikogo kto potrafi zainstalowac go pod win2k. A moze Ty wiesz jak? Bede wdzieczny za info. Podobno w oryginalnej instukcji jest opisana procedura instalacji.

    1. Nie podobno, tylko na pewno , exmac 25/05/01 09:05
      wystarczy przeczytać i już.

      Ciekawostka: Kazałem adminowi zainstalować Autocada 2000PL pod Win2k PL. Po dwóch dniach wymiękł. Dałem to lamie. Poradził sobie w 4 godziny. Zaczął od przeczytania instrukcji :)))

      1. Yezuu , Yog-Sothoth 25/05/01 09:09
        to ratuj jak to odpalic :))
        Plizzz

        wrong fool!

        1. Gdy tylko znajdę instrukcję , exmac 25/05/01 09:17
          Gdzieś wsiąkła, a sam jej nie czytałem :)))

    2. Echh , Yog-Sothoth 25/05/01 09:07
      Pech w tym ze juz mi sie zainstalowal, oczywiscie ikon nie stworzyl ale... crack jak wiadomo jest programem dosowym i sie wykrzacza, wiec go uruchomilem w dosie (dyskietka startowa WinME), next wgralem wsio i gucio - nie chodzi, wypisuje ze blad (nie znalazl czegos).

      wrong fool!

  2. A probowales.. , Rudolf 25/05/01 09:44
    "Compatibility Mode"?. SAm nie mam autocada, wiec nie moge sprawdzic, czy to dziala, ale jkia mi jakis program nie chce dzialac normalnie to wasnie uzywam tej funkcji (najczesciej pomaga). Poprostu kiliknij prawym klaiwszem mych y na setupie i wybiesz zakladke Comp. Mode, a tam system jaki chcesz emulowac np. w98. Nie wiem na czym polegaja te bledy w instalacji AutoCADa dlatego nie jestem pewien czy to pomoze.
    pozdro.

    pozdro.
    ICQ UIN: 39159457

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL