Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 59014 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niemieckie kawały o Polakach , robert71 25/05/01 09:29
Po czym poznac, ze w Niemczech jest zbyt wielu Polaków?
-Po tym, ze Rumuni ubezpieczaja mieszkania od kradziezy.

Dlaczego David Copperfield musial odwolac swoje turnee po Polsce?
-Bo nikt sie nie interesowal jego show. Polaków nie dziwi, kiedy cos znika

Na czym polega polski Triathlon?
-Na piechote na basen, przeplynac basen i wrócic na rowerze !

Malty diabelek nudzi sie w piekle. Tata diabel mówi do niego: "Idz na Ziemie i pokradnij dzieciom troche zabawek".
-Diabelek wybral sie do Indii. I mówi: "Jestem malym diabelkiem z czerwonym kubelkiem i kradne wam zabawki". Hinduskie dzieci na to: "My jestesmy za biedni i nie mamy zabawek".
-Poszedl zatem do Niemiec i mówi: "Jestem malym diabelkiem z czerwonym kubelkiem i kradne wam zabawki". Niemieckie dzieci na to: "Bierz co chcesz, i tak ubezpieczalnia
zaplaci".
-Poszedl wtedy do Polski i mówi: "Jestem malym diabelkiem z
... O! Gdzie mój kubelek?"

*** ********** *** ** ******* *******.

  1. te kawaly sa tendencyjne ;) , NICR4M 25/05/01 10:18
    ale mimo wszystko dobrze sie bawilem :)

  2. :-))) amerykańskie kawały , vaneck 25/05/01 11:14
    o polakach są jaszcze gorsze :-)))

    A little less conversation, a little more action
    please

    1. A cytat gdzie ? , exmac 25/05/01 12:07
      j.w.

      1. sam chcesz , vaneck 25/05/01 14:43
        Czym się różni drabina dla Polaka od każdej innej?

        Na końcu musi być wielki znak STOP.

        A little less conversation, a little more action
        please

  3. Nie ma to jak... , BSCooL 25/05/01 11:18
    ... dobra opinia :P

  4. go in weekend to poland, your car is ther! , marex 25/05/01 16:06
    :))

    "Najwazniejsza powinna byc twoja
    glowa, a nie reka, dupa i noga"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL