Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58432 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co byscie doradzili w sprawie configu... , Ament 25/05/01 13:37
Od razu zaznaczam ze nie chce tu wywolac kolejnej wojny - chodzi mi o konkretne odpowiedzi...

Mam teraz BE6-II, 256 Ramu i CLAPA... No i z 1000zl...
Kupic Coperka 700 albo 750 + jakis FOP i puszczac go na 150 (pamieci to M-TEC - wytrzymaja bo juz probowalem) czy przejsc na AMD - K7A + Duron 900 albo Athlon 800?
Nie mam uprzedzen ani do Intela ani do AMD - mialem juz w zyciu kilka prockow obu firm...

Prosze o konkrety,,,

pozdr

I
-AMENT-
I

  1. ja bym wybral , burz 25/05/01 14:22
    P750/100MHz - i puscil go na szyne 133...
    Po co pchac sie w AMD, skoro masz dobra podstawe (mobo)?
    pozdro. burz

    ___

  2. ja tez tak samo , konto-usuniete1 25/05/01 14:36
    Zreszta niedawno tak zrobilem i teraz mam BE6II i PIII700@960 (137 fsb) bodajże:)
    Polecam

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    1. wytrzymuje ci? , Ament 25/05/01 14:47
      CLAP tyle?

      I
      -AMENT-
      I

      1. A wytrzymuje , konto-usuniete1 25/05/01 15:27
        i na dodatek jest on ustawiony 140/345:)

        Nine Inch Nails to jest TO :)
        iRacing Driver :)

  3. moje zdanie już znasz z Kulek :))) , PrzeM 25/05/01 14:53
    P3 733 BOX abo 866 BOX, jeśli nie będzie dostępnych boxowych setek,
    po,
    PM.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  4. Co prawda , Stone 25/05/01 15:50
    jestem fanem AMD :P , wiem też że Celek to żadne cudo, ale ty masz bardzo dobre mobo, więc przesiadka na AMD raczej Ci się nie opłaca. Co najwyżej zastanów się nad propozycją PrzeM, P3 733 lub 866 to brzmi o wiele lepiej niż Celek

    Pozdrawiam
    Stone

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

    1. popieram zdanie Stone'a... , +Kania+ 25/05/01 17:05
      a tez jestem zdurniony:)

      COOOOMBAAAYAAAA!!!

      http://agnes.robi.to/

  5. Zmień procka na np. PIII 700 (7 * 100) , robert71 25/05/01 17:53
    Bez problemu wchodzi na 933 (7 * 133).Chodzi nawet wyżej ale na 933 ultra stabilnie .
    Nie ma sensu kupować powyżej 700 bo i tak lepiej się nie kręcą a szkoda kasy !!!

    *** ********** *** ** ******* *******.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL