Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65736 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

!SONDA - BroodWar v. 1.08! , Yoghoort 25/05/01 23:14
Co sądzicie o najnowszym pathu do tej wspaniałej gry?

  1. moim zdaniem , marex 26/05/01 00:06
    nic nie poprawia, a tylko gra jakos sie przez niego spowalnia.

    "Najwazniejsza powinna byc twoja
    glowa, a nie reka, dupa i noga"

  2. Ja sądze że pomyłką... , Yoghoort 26/05/01 08:35
    ...jest to że Ultras, Carier, BC zajmują mniej psi i przez to jest większa masa i mniejsza kontrola nad mikrozarządzaniem.

  3. Patch jest super.... , Koziol 26/05/01 11:47
    Nareszcie:
    Dropshipy lataja szybciej.
    Dragony buduja sie wolniej (mass drag na terka i bylo po nim a teraz juz tak nie bedzie)
    Zety maja mniej Hit Points
    Queeny tansze - moze wiecej ludzi zacznie budowac ta jednostke w grze...
    szkoda ze iraditate do science vessala drzozszy jest. Wiazd vesalami z ponarzucanymi na siebie iraditatem w drony wroga bedzie ciut pozniej :)
    lurker drozszy - dobrze bo w 1/1 zerg vs terek jak robal szedl w fastest lurkz to terek mogl tylko lewitowac zeby przetrwac.
    Mozliwosc grania Top vs Bottom - koniec gadanie "gora/dol" :)
    Replaye - mozna se ogladac tez ql sprawa

    Patch przypadl mi do gustu - tylko czemu Blizzard tak dlugo go robil jak juz w Styczniu gralem na versji alpha potem beta itd.


    tylko szukam tereaz cracka no-cd do bw 1.08 Bo pod win2k nie chce dzialac i bez tego cracka sie nie obejdzie.
    pod w98se jest wszystko ok

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL