Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44781 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka karta graf. z TV-OUT? , rabi 27/03/01 19:18
Jaka karte z TV-OUT polecacie. Chodzi mi glownie o jakosc obrazu na TV (glownie filmy DVD), 3-D nie ma wielkiego znaczenia. Rozwazam karty na:
- ATI RAGE 128 PRO
-RIVA TNT2
-GEFORCE2 MX
(procek: D700)

  1. GF DDR Creativea , Menah 27/03/01 19:20
    za ok 390 PLN

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

    1. jw. , gRzEnIu 28/03/01 00:27
      ale za 360 zl :>

      Pozdr.

  2. zagadzam.... , Karas 27/03/01 19:28
    sie z "Menah" mam ja i jest super (oczywiscie w porownaniu z poprzednia grafika a byla to tnt2m64)...


    pozdr Karas

    Conspiracy Theory...

  3. Jeśli filmy DVD, to zastanów się raczej nad... , sebtar 27/03/01 19:32
    ...Radeonem. Wiem że jest droższy, ale to ATI - sprzętowo wspiera dekompresję DVD.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. ASUS... , Jaceqp 27/03/01 20:40
    Może by tak wyskoczyć na zakupki i zaopatrzeć się w ASUSa V7100 (GeForce2 MX - podobno stoi ok. 550) albo jeszcze lepiej V7700 Deluxe... Chociaż jeśli mało korzystasz z 3D to może lepiej mieć coś z Ati... Model pozostawiam do wyboru (mała sugestia: to chyba jedna z pierwszych firm które już od dawna montują wyjścia TV... Jakość jest bardzo dobra...)...

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  5. Moze ktos ma jakies doswiadczenia... , rabi 27/03/01 21:36
    Dzieki za tak szybkie odpowiedzi, ale takich wymiataczy w 3-D nie potrzebuje. Chodzi o jak najwieksza funkcjonalnosc i jakosc na TV.
    A co myslicie o MATROX G450 DualHead 16MB za 365zl

    Pozdr rabi

  6. dwa wyjscia, , McRabbit 28/03/01 07:49
    jezeli nie chodzi o 3d i w dpbrej cenie to polecam:
    1.ati rage fury pro z tv outem - jakosc obrazu lepsza niz na jakiejkolwiek nvidii (wspiera sprzetowo dvd)
    2.matroks g450 dual head, (opcjonalnie G400MAX) tutaj nic nie podskoczy, jakosc jest rewelacyjna no i podzial obrazu na tv i monit,
    3. radeon sdr tv-out - drozszy ale jakosc obrazu na telewizjerku super (lepiej zaczekac na le)
    pozdrawiam
    McRabbit
    ps. sam mam radeona vivo i ogladam dvd na tv (jest cool)

    rabbit@dobrze.robi.to :-))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL