Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65571 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do Azraela! , sebtar 26/05/01 11:26
Pisałeś kilka dni temu, że masz informacje na temat F22 i zastosowanych w nim sterowników Texas Instruments. Nie było mnie parę dni i nie mogłem odpowiedzieć na tego posta, jednak jeśli masz jakieś informacje na ten temat i adresy stron internetowych dotyczących nowoczesnego lotnictwa i stosowanych w nim rozwiązań to byłbym wdzięczny za info.
Pozdrawiam!

Demokracja to władztwo intrygantów,
wybieranych przez głupców.

  1. Czyżby.... , azrael 27/05/01 12:20
    ....pasjonat militariow? :)

    A co do F22 i Texas Ins. to jest to b. możliwe bo Texas produkuje elektronike dla amerykanskiego lotnictwa ( a lepiej zaangazowac w takie przedsiewziecie firme rodzimą) o czym jakis czas temu czytalem w literaturze "papierowej". Niestety z uwagi na brak czasu zaniedbalem ten "poligon" militariów. :(
    BTW, mam kalkulator - Texas Ins :)))

    pozdr
    az

    PS:Sorry że Cię tak "pointrygowalem" i nie moge teraz nic wiecej powiedziec . :(

    PS2: Nie znasz moze adresow stronek nt. oddziałow specjalnych - ich struktury , dzialania , wyposażenia.. ?
    PS3: Aha , sprawdź: http://www.ti.com/...s/apps/military/military.html

    GG 1826617 (od lipca do
    września ;)

    1. Co do oddziałów specjalnych, , sebtar 27/05/01 16:02
      to poszukaj na http://users.nethit.pl/pogiren/topsites/ to lista stron o militariach. Znalazłem tam interesujące mnie info o F22 i masę zdjęć tegoż (przydadzą się na tapety do Win i KDE).
      O współczesnej broni strzeleckiej jest fajna stronka http://republika.pl/ma_gro/index.html Dzięki za odzew!
      Pozdro!

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL