Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71538 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie dorwać Boxowy Coolerek w Trójmieście , dida 28/05/01 15:44
Oczywiście bez proca - do Piii (733&higher)
Może jakiś wysyłkowy
THX

  1. może nie do końca odpowiedź na temat... , PrzeM 28/05/01 15:59
    ...ale zrób sobie sam cooler:
    kup taki z największym radiatorem (ja kupiłem w Auchan w Sosnowcu za 25 PLN), odkręciłem wentylator a na jego miejsce dałem 90x90mm wiatrak od zasilacza do obudowy (ok 20PLN)
    Za 45 PLN masz zestaw, który wymiata i jest równie dobry jeśli nie lepszy od tych FOPów i innych GoldenOrbów. I jeszcze jedno - aluminiowy, bardzo gęsto żebrowany radiator z tego wentylatora za 25PLN jest o wiele większy niż te z FOP czy WBK. A jeśli chcesz już bardzo eksperymentować, to puść wentylator na 17V i masz w kompie mały huragan.
    po,
    PM.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. Dla mnie potzreba czegoś cichutkiego , dida 28/05/01 16:24
      Komp niestety w sypialni i ktoś chce mnie zamordować jak to ustrojstwo chodzi za głośno szczególnie w nocy ;-))))

      Potrzeba mi czegoś wydajnego ale i cichego. Ostatnio poległ na placu boju mój stary kochany quler po 2 latach pracy w dziwnych warunkach ;))) (radiator raczej już też do użytku się nie nadaje). W tej chwili biegam na tajwanie za 15 zyli ale ma dupiasty radiator.
      Miałem przez dwa dni boxowego qulertka dla pętaka 800-1000 i bardzo mi się spodobał - cichy i wydajny. Niestety kolo zakończył eksperymenty z GoldenOrbem i ku mojemu ;-(((( szczeremu niezadowoleniu powrócił do swojej boxowej zabawki.

      Tak więc czego szukam albo boxa albo czegoś cichego i wydajnego i w rozsądnehj cenie jak zawsze ;-)))))) Acha ostatnio nic nie kręcę czyli jadę na nominałach (no może poza grafką ;-))))

      1. totez PrzeM dobrze Ci radzi! , rapra 28/05/01 20:54
        8 - centymetrowy wentylator 'do obudowy' jest duzo bardziej cichobiezny niz mniejszy o podobnej wydajnosci. A dla Ciebie jak twierdzisz chodzi wlasnie o cichobieznosc.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL