Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79648 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2-u procesorowa plytka dla AMD ? , pachus 29/05/01 21:56
Czy ktos z was sie w takie cos bawil ? Jeszcze do tego obsluga DDR ! Ale to musi wymiatac ... jeszcze jakby GF3 podpiac to wogole sramakra.

  1. Eeee tam... , PKort 30/05/01 10:56
    Daj luz... Płytki na 2xAMD to jesszcze nie ma na rynku, tylko Tyan sie przechwala, ale taką płyte sprzedaje tylko OEMowcom. Poza tym, żeby wykorzystac płytę w pełni potrzebujesz system na jądrze NT, ewentualnie Linuxa. A i GF3 niewiele doda do smaku.
    IMHO post nieco nie na miejscu i w ogóle nie ma się czym podniecać.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Wlasnie , Lancer-Redakcja 30/05/01 12:41
      Progs musi byc specjalizowany pod obsluge dwojga procow. Cena plyty na AMD760MP sa hmmm nieco wysokie i ma je tylko Tyan. Do tego koszt DDR i extra mocny zasilacz-400W to minimum. Nie ma sie czym podniecac. Z SMP kozystaja tylko wybrancy.

      1. Wybrańcy :))) , PKort 30/05/01 13:01
        czyli połowa naukowców u mnie w Instytucie i za niedlugo ja również :)))

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. pytanie osobiste... , Stefan 30/05/01 20:07
          jaki to instytut i czy jestes na doktoranckich, bo u mnie full max bida i dr leca na p3 450 a u apgrejdzie to nie ma mowy i symulacji dokonywac tez nie ma jak
          pozdr,
          S

          1. Odpowiedź , PKort 31/05/01 10:26
            Ten Instytut to Centrum Fizyki Teoretycznej PAN oraz ON 2.6 z Instytutu Fizyki PAN. W IFPANie przeda trochę cieniej, ale nie mają potrzeby kupować lepszych komputerów. Za to w CFT jest full wypas - mają całą masę grantów i kupują dobre komputery :)

            Heavy Metal or no metal at all
            whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL