Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79380 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zintegrowany dzwięk a dekodowanie C****+ ??? , wAIkIkI 31/05/01 09:19
Czy na karcie muzycznej zintegrowanej z płytą (AC-97) można dekodować dzwięk z C*****+ programem BorgTV ??? Przed zmianą płyty i procka było wszystko OK, teraz ani Borgiem ani dekoderami dzwięku nie da sie nic zrobić - cisza :((((

  1. Karta TV to PixelView TV PAK , wAIkIkI 31/05/01 09:22
    j.w.

    1. u mnie też pojawił się tego typu problem... , XTC 31/05/01 10:37
      dźwięk po prostu po chwili "znikał"... nie wiem czemu tak się stało (ale że C+ przestali u mnie nadawać naziemnie - nie drążyłem problemu) ... zapychał się bufor audio...jedynym ratunkiem było ustawienie horendalnie dużej wartości owego bufora - owocowało to tym, że dźwięk miał większe opóźnienie i zanikał tak w "połowie filmu"... nie wiem czemu...wcześniej w tym samym układzie (MX300) tego nie miałem... ale jak już powiedziałem ... z braku C+ nawet jako "case" tego nie rozwiążę...

      Linux

  2. re: , KHot 31/05/01 11:50
    Dzwiek na plycie moze nie miec fullduplex-u i wtedy nici z dekodowania:-(

    Pozdrawiam
    KHot

    1. Dzwięk zintegrowany jest z płytą MSI KT7 Turbo v.3.0 , wAIkIkI 31/05/01 12:14
      Też tak pomyślałem, więc czy ktoś się może orientuje, czy karta dzwiękowa na tej płycie posiada full duplex ?

  3. spróbuj , remus 31/05/01 14:27
    we własciowściach audio wyłączyć four speaker

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL