Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79676 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ile Stopni Celsusza na... , SpiderMAN 31/05/01 14:21
... AMD Duron 700 @ 900. Szczególnie interesują mnie wyniki z płyty Soltek SL-75KAV. Jak będziecie podawać temperaturę to podajcie równierz napięcie i jakiego macie Coolerka.
Ja mam teraz GlobalWin FOP32-1 a temperatura po starcie wynosi 43 C podczas dużego obciążenia dochodzi do 50 C. Dodam tyle, że moja obudowa ma bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Jeden wiatrak z przodu i drugi nad procesorem. Jeści nie wieżyta to zaglądajta na sitea www.virtualhideout.net do CoolCase Gallery na 120 stronkę. Niedługo będzie aktualizacja nowy fotkami. Modding obudów to moje zajęcie w wolnych chwilach.

Yeah, it's me...

  1. pytanko , JanoszW 31/05/01 15:30
    czym mierzycie temperature? W biosie czy jakims progsem?

  2. U mnie , coobav 31/05/01 17:07
    D700@900 na KT7 temp 46-53 (1.825 V). Mierze temp. Via Hardware Monitor. Coolermaster DP5-6H51

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  3. Tak srednio mam. , Lancer-Redakcja 31/05/01 17:24
    Przy full obciazeniu na Athlonie 1440 przy 1,775V mam 47 degrizow. Radiator Fop38+ 8cm Sunon+pasta termo od P4

  4. Chodzilo o.... , SpiderMAN 1/06/01 15:12
    AMD Durona kolego Lancer. A twoj wynik podziwiam, ale znam lepszy. 5 C tyle ze na Peltierze 100 W i Watercooling. Procek byl tam AMD Athlon 1333 @ 1540. Chodzi mi o Durnia bo mnie przesladuje temp Liska 39 C przy Full obciazeniu, ale Lisek chyba mierzy na radiatorze, a nie pod procem. Herezja totalna herezja. Pozdrufka dla Lancerka i innych...

    Yeah, it's me...

  5. re.. , azrael 2/06/01 00:02
    D600@990 , 1,85V -> na pulpicie ~41*C , max -> 51*C. ColerMater DP5-6H51 za 39pln i do tego cichutki.... :))

    pozdr
    az

    GG 1826617 (od lipca do
    września ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL