Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16

 Dzisiaj przeczytano
 32798 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SB 128 - pytanko , Ciacho 2/06/01 20:07
Pożyczyłem sobie na jakiś czas tę kartę, bo mój Vortex1 zawieszał mi czasami komputer (Abit KT7A Raid, Duron 750@933). Ogólnie jest w porządku, ale wkurza mnie jedna rzecz : gdy reguluję np. w Winampie głośność to jednocześnie zmienia się ona w Volume Control. Trochę mnie to wkurza, bo na poprzedniej dżwiękówce tego nie było (ustawienia były niezależne). Czy ktoś wie jak to rozwiązać i czy na Yamahach też coś takiego występuje ?

Pozdrowienia
Ciacho

"Jeśli jeszcze nie zwariowałeś, to
znaczy, że jesteś
niedoinformowany"

  1. zmien output plugin w winampie , CliFF 2/06/01 22:20
    sproobuj zmineic OUTPUT plugin w winampie masz do wyboru directsound i waveout chyba
    zmien sobie - nie pamietam ktory jest ktoory
    pozdro

    1. Już to robiłem - pomogło, ale... , Ciacho 3/06/01 01:14
      jakość dźwieku na DirectSound jest nie najlepsza. A poza tym problem nie dotyczy tylko Winampa. Ale dzięki za odzew.

      "Jeśli jeszcze nie zwariowałeś, to
      znaczy, że jesteś
      niedoinformowany"

      1. spróbuj zaznaczyć coś takiego jak "alternative vol control" czy jakoś tak... , XTC 3/06/01 02:57
        [n t]

        Linux

        1. Pomogło !!! , Ciacho 3/06/01 12:05
          Dzięki...

          "Jeśli jeszcze nie zwariowałeś, to
          znaczy, że jesteś
          niedoinformowany"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL