Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23

 Dzisiaj przeczytano
 43037 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

okulary stereoskopowe , Luk 4/06/01 01:46
jakoś cicho o tym,osobiście nigdy tego nie wypróbowałem,ale wydaje mi się to ciekawym urozmaiceniem tych wszystkich gier 3d. Czemu tak niewiele o tym piszą ?
W każdym bądź razie, macie jakieś okulary st. do polecenia ? Co sądzicie o modelu 3D Revelator firmy ELSA ? (tzn.pytam tych co mieli okazję je sprawdzić) o co chodzi z tym 'prześwitywaniem' ?

zainteresowanym mogę polecić artykół z chipa(może już zapomniany) :
http://www.chip.pl/.../2000-10/070_000532_0001.htm

https://puzzlelogic.pl

  1. w moim , Jackal 4/06/01 08:24
    przypadku zetknąłęm się z okularami dołączanymi do asusa v7700 deluxe i co mogę powiedzieć :

    - fajna odmiana przy gierkach 3D,
    - trzeba mieć dobry monitor a nawet bardzo dobry, bo inaczej oczy wypadają :-( - po dłuższym graniu
    - jedynym minusem :-)) jest to że trzeba używać firmowych sterów bo inaczej nie ma działa :-((( a i to nie jest rekord świata bo stery są już lekko stare i nadal niedopracowane

    pozdro,

    Jackal

    !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
    pozdro,
    Jackal

    1. No a u mnie , Wolf 4/06/01 16:05
      cały czas smigam na Asusach 6.31 na tych sterach osiagam max we wszystkich grach.
      Moze stery sa stare ale zato jare jak cholera.

      Vey iz mir!

      1. ja śmigam na 5.33c , Feblo 4/06/01 16:39
        i naprawdę nie narzekam. Okulary są naprawdę zawodowe. Trzeba jednak pamiętać, że monit i karta muszą działać przy odświeżaniu x2, bo okulary migają naprzemian. Czyli komfort to minimum 150Hz.
        Jak grałem w rally championship, to się schylałem pod gałęziami, pod którymi przejeżdżała fura ;))

        Feblo

        Wuj Mat w podróży ;)

        1. nieźle , Luk 4/06/01 20:01
          chyba sobie kupie coś takiego

          https://puzzlelogic.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL