Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 49702 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

CLAP i tvout jak sie do tego zabrac , Maniak 4/06/01 19:03
No wiec mam zamiar podloczyc CLAPa do TV...nie wiem od czego zaczac..co bedzie mi potzrebne jakie wtyczki (gzie powsadzac w tv) i jaki kabel..ahia . i chyb anajwazniejsze dla mnie jak dlugi moze byc kabel od kompa do TV

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. no tak... , bajbusek 5/06/01 06:32
    temat jak powracajaca fala :).

    Mam CLAP i TVOUT. Bedzie potrzebny Ci:

    1. Telewizor (najlepiej z wejsciem EURO)
    2. CLAP z TVOUTEM
    3. 2 metry kabla SVHS (dobrej jakosci) oraz gniazdo EURO z wejsciem na SVHS (taka przejsciowka - ma najczesciej tez wejscie na audio i VHS)
    4. Polecam takze TVTOOLa do regulacji.

    I to wszystko - podlaczasz - wlaczasz kompa i TV - odpalasz TVTOOLa - klikasz na zielony guzik ON i ... DZIALA.

    Ja prauje na sterach 12.00 w WIN2K PRO oraz TVTOOL 5.0 z 2 m SVHS. Max dlugosc byla walkowana na boardzie - poszukaj (pisano cos o 10m).

    Pozdrawiam

    1. ja mam 15 mb , JaccekZ 5/06/01 08:12
      i jest OK. Tylko tvtool nie chce mi za nic obrazu rozciągnąć :-((( i nie wiem co zrobić aby chciał

    2. A jaki biosik? , dida 5/06/01 08:41
      Podmieniałeś czy jedziesz na orginale (OEM) z zaniżonym taktowaniem pamiątek

      1. he, he he , bajbusek 6/06/01 00:18
        No jasne ze oryginal od BOXowego CLAPa :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL