Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 49711 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam płytę MSI K7T Turbo i Durona 750.... , Abisai 5/06/01 00:18
połączyłem mostki L1 metodą ołówkową i uwolniłem w ten sposób mnożnik, ale działa mi tylko do 8,5x100=850. Jak próbuję 9x to już płyta nie rusz. Skąd to ?

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. mój dureń 750 , vaneck 5/06/01 08:24
    poszedł po odblokowaniu mnożnika na 9x100 - znaczy komp się uruchomił a dalej nie sprawdzałem bo to był eksperyment :-) Płyta MSI K7T Pro2. W twoim przypadku może pomogłoby podniesienie napięcia?

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. Napiecie... , SpiderMAN 5/06/01 09:36
    Podnies napiecie do 1,7V. To CI powinno pojsc na 950.

    Yeah, it's me...

  3. Moj tam lata... , SpiderMAN 5/06/01 09:40
    ...na 900 (tyle, ze to 700) przy napieciu 1.7V. Wazne jest tez chlodzenie... Nie zapomnij o pascie termoprzewodzacej. Malutka kropka i rozsmaruj zyletka. Tylko sie nie potnij przy okazji, zebys nie mial Durona Krwawego... ;))) Ja odpaliem swoja 700 na max 980. przy 1,85V. Ale niestabilne po restarcie. Testy zrobilem i tyle, dalem restart i juz sie nie obudzil. A wiec nie przesadzaj... Teraz Ciulam na Athlona 1.0 GHz albo 1.33. Fajnie ostatnio stanialy... juz ponizej 900 zl za 1.33 u mnie w miescie w co lepszych sklepach.

    Yeah, it's me...

  4. A co z tą pastą?......... , Abisai 5/06/01 10:04
    bo ja jej dałem tyle, że mam umazane pół procka. Czy to coś zmienia?

    Ash nazg durbatuluk...

    abisai[małpa]o2.pl

  5. Jasne , SpiderMAN 5/06/01 10:10
    ma byc cieniutka warstwa na jadrze, a nie tak jak w 4 pancernych umazany caly proc. W 4 pancernych czolg smarowali smarem zeby przejechac pod woda... Ma byc pasta tylko i wylacznie na jadrze procka.

    Yeah, it's me...

  6. Zwieksz napiecie na góra 1.8 V ! , Pawlo 6/06/01 00:03
    A spróbuj jeszcze dokładniej zamalować mostki puścić z mnożnikiem na 9x i magistralą możesz pociągnąć na 103-104 wyjdzie ok 942 mhz spróbuj zzipować dysk jak wszystko dobrze pójdzie i po kilku sek. sie nie zawiesi to ok U mnie 700 duron na msi k7t pro2 chodzi na 910 (mnoznik8.5 magistarala 106 i nap. 1.775 V i do tego titan majesty V temp. mam 46-52 stop.)

    Pozdro.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL