Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7647 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak sprawdzić ile jest warstw? (SDRAM) , Miro 7/06/01 14:26
Jak sprawdzić ilowarstwowa jest pamięć SDRAM?

  1. trzeba zdjac wieczko , Lancer-Redakcja 7/06/01 15:15
    przykrywajace jeden ze scalakow i pod katem mozna dojrzec ile jest warstw.

    sprobuj CPUCoolem

    1. lol , RusH 7/06/01 16:06
      a co mu da cpucool ?
      przeca warstwy to sa .. LAMINATU , wiec nawet rozrypanie scalaka mu nic poza radoscia z silikonu nie da :))

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. buehehe , rapra 7/06/01 21:23
        chociaz jeden dal sie nabrac
        :o))))

        1. Ale podstepna zmija ze mnie hehe. , Lancer-Redakcja 8/06/01 14:46
          j.w.

        2. na co ? , RusH 8/06/01 16:30
          na co sie dalem nabrac ?

          I fix shit
          http://raszpl.blogspot.com/

  2. Do tego trzeba by mieć laser , sebtar 7/06/01 16:29
    z bardzo precyzyjnym sterowaniem, pociąć scalaka i policzyć warstwy :)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. Można wiedzieć po jaką cholerę.. ci ta informacja.. , M@ryna 7/06/01 18:16
    spac nie możesz?
    Dobre pamięci mają do sześciu warstw ale zdażają sie nawet ósemki moje ibm mają layer view i każda warstwa jest oznaczona numerkiem w półprzeźroczystej ramce z boku pamięci tzn. laminat w tym miejscu nie ma miedzi a na kolejnych warstwach są cyfry... ciekawi mnie po co ci ta informacja...?

    By Tina Von Trocki
    Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

    1. a po jaką cholerę... , Miro 7/06/01 19:44
      ...sam dociekałeś ile mają Twoje IBM'y?

      1. no powiedz , rapra 8/06/01 22:15
        po jaka cholere? bo nawet ja nie wiem.

        1. nie dociekałem człowieku... , M@ryna 8/06/01 23:49
          tylko jestem spostrzegawczy... jak wół stoi ile mają warstw i tylko ślepa komenda by tego nie zauważyła... więc odpisałem, co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu nie doczekałem się odpowiedzi na MOJE pytanie...?

          By Tina Von Trocki
          Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

          1. jwśli ktoś pyta... , Miro 9/06/01 14:11
            to znaczy, że jest ciekawy. Czy tak trudno to pojąć? Im więcej warstw w pamięci tym bardziej stabilniejsze i lepsze do podkręcania, więc stąd moja ciekawość jak można to sprawdzić, czy w ogóle jest taka możliwość. Coś cięzko nam się rozmawia, więc uznajmy, że tej dyskusji nie było :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL