Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14191 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sieć - problem z ochroną prywatności , Robin 9/06/01 11:23
Mam taki problem , jestem przyłączony do małej sieci blokowej (na skrętce, 2 Huby, serwer na linuxie) , która powstała głownie po to aby dać użytkownikom stały dostęp do netu., (HIS). Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to ,że podejrzewam administratora mojej sieci o przechwytywanie treści moich maili pomiędzy np. użytkownikami sieci i
wszystkiego co wychodzi ode mnie. Jak się przed tym zabezpieczyć. Dodam, że na 100% nie mam żadnego trojana , korzystam z programów antywirus. Co mogę w tej sytuacji zrobić ? Dodam, że mój system operacyjny to w98., ale sama zmiana na W2K nic chyba nie da.
Proszę wszystkich o cenne uwagi.

Dzięki

  1. Korzystaj z , palioza 9/06/01 12:42
    serwerow pocztowych wyposazonych w SSL (nie korzystaj z Waszego serwera jako serwera poczty). Jak bedziesz mial poczte kodowana, to admin co nawyzej wysnifuje pakiety, ale raczej ich nie rozkoduje.

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

    1. A może by tak PGP???? , dida 9/06/01 17:52
      Bezpłatny, i raczej wystarcza do szyfrowania maili

  2. a jak , myszon 10/06/01 20:48
    a jak zabezpieczyc _wszystko_, a nie tylko maile? Pytam bo moja kumpela ma dokladnie ten sam problem

    1. tworzysz VPNa:)))))) i luz... , Ranx 11/06/01 14:33
      serio mozna... na w2k or linuchach
      tylko po cholere szyfrowac wszystko? sciagane strony i itakie tam? w sumie wystarczy maile i ew cos tam jeszcze... reszte bym zostawil
      rx

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL