Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14261 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Narzedzie do O/C GForce'a , bajbusek 9/06/01 18:41
Pod NT 2000 ... Jakies pomysly ???

Nie uzywam ani GFTweak'a ani tym podobnego badziewia ...

potrzebuje tylko pasek - clock for Memory / Chipset

Da best bylby wpis do rejestru typu coolbits (nowa zakladka w Direct3d) - ale jakos zdobyc dzialajacej pod 2K mi sie nie udalo.

Wiec
Help needed

  1. hmm , Garrett 9/06/01 19:14
    coolbits z w9x powinno zadzialac (tzn ten sam wpis i w tym samym miejscu), moze akurat ta wersja sterow jest WHQL i dlatego coolbits nie dziala... A jesli nie przez detki, to do podkrecania i nie tylko polecam RivaTuner Unwindera, imo jedyny godny uwagi tweaker do riv i gf-ow

  2. Jeśli to stery oficjalne, , sebtar 9/06/01 19:25
    to z zakładki nici. Bez dodatkowego programu się nie obejdzie. Ale NVmax radzi sobie z tym bez problemu i chodzi pod W2k.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. rere , Garrett 9/06/01 20:13
      to nie jest kwestia oficjalnych sterow czy nie (przeciez np 6.50 czy 6.31 to oficjalki i tam coolbits jakos dziala ;), tylko wymogow certyfikacji WHQL M$: zeby stery dostaly ten caly certyfikat, to zakladka umozliwiajaca krecenie musi byc usunieta z widoku :) etc etc

  3. coolbits , McArra 10/06/01 18:57
    do win2k sa do wziecia na http://www.tweak.pl i w dodatku dzialaja :-)

    ---McArra---

  4. Ja uzywam... , SpiderMAN 11/06/01 09:01
    PowerStripa 2.78 dziala jak nalezy, maly programik i do tego dobrze dziala. Nie ma ograniczenia w kreceniu jak w coolbitsach.

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL