Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21227 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WF-MAG Win ME , Yoghurt 10/06/01 11:32
Czy komus moze udalo sie uruchomic to cudo pod ME (znacie w ogole ten program?) i jesli tak to jaka versje?

root is a state of mind

  1. a do czego... , TOMMY 10/06/01 13:14
    on,ten program ma służyć?

  2. Raczej nie pojdzie , KHot 10/06/01 14:31
    Jak dobrze pamietam WF-Mag pracuje tylko pod DOSem, a w Win Me o to trudno. Jest chyba jednak sposob na przywrocenie DOSa pod Win Me - ktos z boardowiczow na pewno bedzie wiedzial jak to zrobic.
    Do TOMMY - jest to prgoram do oslugi magazynow.

    Pozdrawiam
    KHot

    1. na magazynach się nie znam ... , TOMMY 10/06/01 15:05
      dzięki za inf. Na stronie:http://www.pc.com.pl/
      jest gotoey plik do przywracania Dosa w Me ale trzeba
      to robić dokładnie i uważnie.
      Ale i tak jeśli to jest program magazynowy z dużą liczbą
      rekordów to trzeba zmodyfikować później system.ini

  3. A w czym jest problem? , Serwiz 10/06/01 23:15
    Ja uruchomiłem ten program nawet po win2000 gdzie DOS'a to nawet nie ma jak przywrócić. Ogólnie to programy typu WF-MAG i Subiekt miożna odpalać zarówno pod Win Me jak i pod Win2000 (kwestia konfiguracji trybu DOS).
    Napisz w czym jest problem.
    A jeśli chodzi o znajomość tego programu to krótko mówiąc jest trochę pokręcony ale za to ma bardzo duże mozliwości i jest bardzo pewny i bardzo dobrze sprawuje się w sieci. Osobiście bardziej podoba mi się obsługa programu Subiekt firmy Insert.

    Serwiz

    Serwiz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL