Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 50766 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV-OUT GForce MX , bajbusek 29/03/01 09:46
Czy warto zainteresowac sie TV-OUTem do Leadteka MX ???

Chodzi mi o ewentualna jakosc wyjscia na TV i mozliwosc wykorzystania do DIVX ... ewentualne klopoty z dostrojeniem do TV (wielkosc okna, odswiezanie itp.)

Z gory THX

  1. 800x600.. , irbar 29/03/01 10:01
    i 60 Hz
    Ja nie miałem żadnych problemów. Podłączyłem do S-Video i chodzi jak burza. Z tym, że ja mam 3D Prophet 2 MX DDV

    [Admin: Skasowano]

  2. mialem TNT2 z tvoutem Leadteka , Meteor 29/03/01 10:28
    i bardzo ladnie dzialalo - divxy tez
    Nie sadze, zeby cos popaprali w tvoutach od tamtego czasu

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  3. Uzywalem GF DDR+tvout Leadteka , Andrzej 29/03/01 14:06
    i wszystko chodzilo ok,musialem tylko uzyc programiku tvtool czy cus ,ale filmy dvd na moim kiepskim tv byly bardzo dobrej jakosci, i uwazaj bo do uaktywniania wyjscia tvout czasem wlasnie potrzeba takiego malego programiku ktorego sa 2 rodzaje tak jak kostek do robienia tvoutu tzn kostki chrontela lub bt i pisali w sieci ze potraktowanie danej kostki nieodpowiednim progsem moze powodowac srutututu czyli uszkodzenie wyjscia ,ale moze przesadzali .
    Pozdro
    A.

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  4. Pamiętaj, że... , Jaceqp 30/03/01 07:27
    Obraz na TV jest gorszej jakości (np. Hz..., rozdzielczość...) niż na monitorze... Liczy się głównie duża liczba cali... Do oglądania filmów rewelką dla mnie była nawet kiedyś S3Virge GX2+TV-Out... Pamiętaj jednak o jednym... Choćbyś nie wiem jak dąbrą miał kartę, najlepsze wyjście TV... nie radzę bawić się w edycję dokumentów w MS Office lub PhotoShop... ;P
    A poza tym w tej chwili wyjścia TV na kartach przyjęły dość podobny ale wysoki poziom...

    Jedyne czym ewentualnie powinieneś się martwić to to, jakie sterowniki dobrać i czy będą dobrze obsługiwać TV-Out... Z tym jeszcze wiele osób ma problemy... Mi się udało bo... już nie mam tego TV-Out ;((( (S3 już dawno sprzedałem, dziś mam GF MX...bez TV out )..
    Wkrótce jednak mam zamiar kupić (ponownie) jakąś 4MB kartę na PCI z TV-Out... (tylko do filmów).

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL