 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29558 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Asus V3800 zmienił mi FSB??? , Yaro 11/06/01 23:38 Tia, po nieudanej probie ozenku mojej plyty (Biostar M6TBA na BX) z Asusem V6600 wsadzilem mu Asusa V3800. I jest jeszcze weselej. Czestotliwosc magistrali zmienila sie ze 100 na 103MHz i w zaden sposob nie idzie jej zmienic (przedtem SoftFSB dzialal, teraz nie) i przy starcie sprzetu wyswietla mi 515MHz (PIII-500) oraz dodatkowo taki komunikat: "SPD Not Found at DIMM(s) 1 2." Dodam, ze mam tam dwie kosci po 128MB. Co to za cholerstwo? Boje sie o pamiatki wiec podpowiedzcie cos co z tym zrobic...- nie wiem jak reszta , Ranx 12/06/01 08:22
ale pamieciom nic nie grozi:))))))))
wytrzymaja to i sporo wiecej
rxo roztramtajdany charkopryszczańcu... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|