 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29531 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z Black & White , Dexter 12/06/01 06:54 W trakcie ładowania (na csreenie z "poradą" i paskiem postępu) wywala mi komunikat:
Runblack spowodował wystąpienie błędu w LHLOGR.DLL
I oczywiście B&W sie wywala. Co może być?
Nie wiem, czy to istotne ale mam Win MeKomisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - zwroc... , ViS 12/06/01 21:36
do sklepu ?
nie powinni robic problemow przy wymianie na inna wersje
I will not buy this record - it is
scratched. - addon , ViS 12/06/01 21:54
przeinstaluj windoze i zarzuc nowego dx
rozne rzeczy moga sie dziac :)I will not buy this record - it is
scratched.
- albo , myszon 13/06/01 10:17
idz na stadion i powiedz piratowi, zeby nie sprzedawał wersji beta :) Tak przy okazji to ostatnio widziałem na stadionie Driver2 _final_
Jeśli masz orginał to zwracam honor. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|