Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 07:29
 » PrzeM 07:29
 » NimnuL 07:28
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37817 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki PROGRAMIK do O/C GF256DDR , dax 13/06/01 20:06
Czy jest jakiś mały programik do o/c gforca, coś w stylu TNT Clock dla tnt?


PS. Bo ten PowerStrip to lipa, przy o/c mojego gf-a na 150/333
wynik w 3dsmarku wacha się pomiędzy 4600~5080

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. uzyj... , Garrett 13/06/01 20:20
    RivaTuner

    a co ci sie nie podoba w wyniku?? btw, masz CLAP-a?

    1. nie , dax 13/06/01 21:32
      chodzę na driverkach creativa i nie mogę o/c poprzez stery
      a w fasttraxach(czy jakoś tak..) max dla jądra to chyba 130?

      Jak miałem TNT2 to używałem tylko TNT Clock.....czy jest jego odpowiednik dla gfddr

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

      1. a czy myslisz, ze jak podkrecisz czyms innym, niz paler stripem... , +Kania+ 13/06/01 23:03
        to bedziesz mial lepszy wynik???[:)))].

        A tak ze swojej strony to polecam NvMax.

        COOOOMBAAAYAAAA!!!

        http://agnes.robi.to/

        1. NVMax sprawdza się dość dobrze, , sebtar 13/06/01 23:06
          byle by nie ruszać funkcji związanych z krotnością AGP, bo wtedy zamiast x4 robi się nagle x1.

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

        2. też , GULIwer 14/06/01 05:58
          bym NvMax'a polecił

          I'm only noise on wires

  2. Użyj CoolBits , Lisek 14/06/01 23:03
    tutaj:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak
    dopisujesz wartość DWORD o danej wartości "3".

    Piotr Lisowski

    http://www.tweak.pl

    Piotr "Lisek" Lisowski
    mailto:lisek@tweak.pl
    http://www.tweak.pl/

    1. Przepraszam... , Lisek 14/06/01 23:04
      Oczywiście nazwa DWORD to "CoolBits" i nie zapomnij o wielkości liter, reszta ta sama.

      Piotr "Lisek" Lisowski
      mailto:lisek@tweak.pl
      http://www.tweak.pl/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL