Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 07:29
 » PrzeM 07:29
 » NimnuL 07:28
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 37768 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jeszcze o Serious Samie.... , Abisai 14/06/01 13:55
Czy ktoś wie co zrobić w planszy Dunes/Wydmy. Latam w kółko po piachu i nic nie mogę wymyślić.
Help!

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. co w tej planszy, to akurat nie pamietam... , +Kania+ 14/06/01 14:11
    ale jak przeczytasz, co Ci podpowiada ten Twoj asystent(?) pomocnik(?), to na pewno bedziesz wiedzial, o co chodzi.

    COOOOMBAAAYAAAA!!!

    http://agnes.robi.to/

    1. i nie lataj w kolko!!!! , +Kania+ 14/06/01 14:15
      j.w.

      COOOOMBAAAYAAAA!!!

      http://agnes.robi.to/

      1. fakt , NICR4M 14/06/01 14:23
        tylko latajac w kolko (male) mozna sie zaciac w NAJBARDZIEJ LINIOWEJ STRZELANINIE WSZECHCZASOW ;)

        1. Hehe! , sebtar 14/06/01 14:51
          Dobre :) Ta gra jest tak liniowa, że aż ją za to lubię. Przypomina starego dobrego Dooma,

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

  2. dziwne :) , NICR4M 14/06/01 14:14
    mi starczylo pozyczenie serious sama na 6h od kolegi, a przejscie go na normalu zajelo niecale 5 - podziekowalem i oddalem ta sprawnie poruszajaca sie rzeznie

    BTW... CounterStrike RZADZI!!!!

    pozdrawiam
    NICR4M vel [Harmonium]L337_H4X0R

    1. Hehe :) , Lisek 14/06/01 21:15
      Sam nie grałem w CS jeszcze :) i pewnie nie zagram...
      A SS przeszedłem w sporo krótszym czasie i na najwyzszym poziomie :PPP
      Ale do rzeczy,też się zatrzymałem na dunes'ach. Okazuje się, że po "fali" przeciwników trzeba znów pójść na środek "areny" gdzie znajdują się różne rzeczy (amunicja, życie itp) Jak tam pójdziesz przywita Cię kolejna fala, a potem otworzą się drzwi...

      Piotr "Lisek" Lisowski
      mailto:lisek@tweak.pl
      http://www.tweak.pl/

      1. wiem, ze 5h to dlugo ale PODZIWIALEM WIDOKI :) , NICR4M 15/06/01 11:11
        hehe

        1. Istotnie ta gra , sebtar 15/06/01 12:49
          jest prosta jak wylot lufy działka Vulcan - idziesz i strzelasz nie przejmując się niczym. Dawno już nie było tak odmóżdzającej strzelaniny i dlatego właśnie spodobała mi się od pierwszego wejrzenia.

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

          1. Ta.... , Lisek 15/06/01 18:38
            Napoziomie serious był wymiot...
            Jak szły stada przeciwników moja ultra odmawiała posłuszeństwa... świetna giera.... chce jeszcze!!!!

            Piotr "Lisek" Lisowski
            mailto:lisek@tweak.pl
            http://www.tweak.pl/

  3. Diuny powiadasz? To pewnie trzeba , sebtar 14/06/01 14:14
    poczekać na czerwia ;) A tak na serio to pozbieraj wszystkie plecaki itp. to wyjdą potwory i potem drzwi same się otworzą...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL