Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45464 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wiaaatrak , Art 15/06/01 00:01
Witajcie,
Właśnie zacząl regularnie wyć mój Titan Majesty V. Chyba bedzie czeba wymienic cooler. Co polecacie: cichsze niz Titan i w miare wydajne, no i do ok. 60zl.
Art

Art "...Srebrny w mózgu chip
wolnym czyni mnie gdy zespolony z
maszyna dostrajam sie..."

  1. coolermaster , Fajtlapa 15/06/01 00:12
    srednio ciche ale wydajne i sie nie psuja

  2. ja polecam , Krzysztof 15/06/01 08:29
    tak samo jak kolega Fajtlapa CoolerMastera , dobry jest model EP56I11 i nawet cichy.

  3. Może... , Lisek 15/06/01 10:44
    ... polecam któregoś z większych coolermasterów, aczkolwiek te mogą wpaść w wibracje i trochę "klekotać". Tutaj można by polecić Zalmana, który jest praktycznie niesłyszalny i świetnie wykonany, tylko ta cena pewnie będzie 4x większa od CoolerMastera.

    Piotr "Lisek" Lisowski
    mailto:lisek@tweak.pl
    http://www.tweak.pl/

  4. wiatrak do 60 zł ?? , taz13 15/06/01 18:07
    noo to za dużego wyboru nie masz. szczęcie że istnieją coolermastery. Ja bym nie oszczędzał i kupił za 84zł Volcano II

    Sapere aude, homo !!!

    1. Po co? , Lisek 15/06/01 18:47
      Skoro CoolerMaster EP5-6I11 jest cichszy i wydajniejszy od Volcano II....

      Piotr "Lisek" Lisowski
      mailto:lisek@tweak.pl
      http://www.tweak.pl/

      1. czy ja wiem.. , taz13 16/06/01 14:22
        Cichszy to on jest ale co do wydajności to można by sie rozwodzić..

        Sapere aude, homo !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL