Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45453 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zamiast do kosza wylatuje na zawsze , BeeR 15/06/01 11:40
Co jest grane? Nie chce mi wrzucić do kosza tylko od razu kasuje z dysku. Ustawienia kosza są OK, miejsce też. Instalacja w zasadzie świeżutka

ciągle tak spieszę się,
nie wiem dokąd, nie wiem gdzie ...

  1. a moze , tomko 15/06/01 11:48
    zobacz do: Kosz;Wlasciwosci czy nie masz zaznaczone "nie przenos plikow do kosza i natychmiast kasuj pliki po ich usunieciu"

    "gg 962409"

  2. jestes na pewno pewny , Mario 15/06/01 11:49
    ze nie masz wlaczonego usuwania plikow z pominieciem kosza?
    A moze bawiles sie jakims programem do tweakowania windowsa i w nim jest taka opcja i ze tak powiem ma ona wiekszy priorytet niz ta z ustawien kosza??

    1. nie no, mówiłem , BeeR 15/06/01 11:51
      że ustawienia są OK, instalka jest świeża zadnych tweakerów. Być moze coś pstryknęlo :) w rejstrach. Ale gdzie tego szukać?

      ciągle tak spieszę się,
      nie wiem dokąd, nie wiem gdzie ...

      1. gdzie szukac to ja nie wiem... , Mario 15/06/01 14:50
        Jaki to system? ME? Bo jezeli tak to moze wylaczales przywracanie systemu itp (moze przez to cos sie powalilo)

  3. chrzań windę !!!!!!!! , yugolexx 15/06/01 13:28
    Ja na twoim miejscu zrbiłbym format - na pewno się polepszy!

  4. a moze , Ciasteczk0 15/06/01 14:35
    kup sobie nowy komputer ?
    moze wtedy bedzie ok ?
    ale nie jestem pewny :))))))

    1. ale bajdurzycie , BeeR 20/06/01 20:50
      toż to nowy komputer, dopiero co go zawiozłem klientowi, swieza instalka, zadnego ASCSEE. Nie wiem co gosć pstryknął, ale po dwóch dniach kosz mu nie działa :(

      ciągle tak spieszę się,
      nie wiem dokąd, nie wiem gdzie ...

  5. jezeli chodzi o acdsee , myszon 16/06/01 14:19
    w acdsee jest oddzielna opcja - kasowanie z pominieciem kosza

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL