Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ToM78 10:08
 » 247 10:07
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08

 Dzisiaj przeczytano
 54427 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Za szybkie GIFy??? , DJopek 16/06/01 12:27
Postanowiłem dzisiaj posegregować trochę moich obrazków i zauważyłem pewną rzecz, otóż niektóre GIFy "odtwarzają" się bardzo szybko, traktycznie nic nie można zobaczyć. I teraz nie wiem czy taki GIF tak został stworzony czy coś nie tak. Do przeglądania obrazków używam ACDSee 3.1 ale jakoś wcześniej chyba tego nie miałem, tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Pozdrawiam
DJopek

  1. byc moze zostaly "zoptymalizowane" pod iexplore , Michal 16/06/01 15:07
    Internet Explorer dosc wolno odtwarza animowane gify, ztcp to dalo sie wyciagnac maksymalnie jakies 10fps niezaleznie od procka i grafixa. Aby fpsy byly jak najwieksze, autorzy dali czas trwania klatki rowny 0, przez co na IE masz 10fps, a w ACDSee - ile fabryka dala

    1. No i toby się zgadzało , DJopek 16/06/01 18:39
      Bo pod IE gify chodzą normalnie (nawet czasami wydaje się że za wolno) a w ACDSee dokładnie zapierd** jak szalone. Nie wiesz może czy da się to gdzieś w ACDSee zwolnić?

      Pozdrawiam
      DJopek

      1. No nie wiem :( , Michal 17/06/01 15:25
        Niestety nie uzywam ACDSee, nie moge wiec pomoc. Mozesz ewentualnie wrzucic animki do jakiegos edytora gifow i pozmieniac czasy wyswietlania klatewk.

        1. Taaaa , DJopek 17/06/01 15:34
          Tylko że jak mam około 500-600 gifów to raczej nie chce mi się wrzucać każdego i zmieniać bo to może być trochę męczące ;)

          W każdym razie THX.

          Pozdrawiam
          DJopek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL