Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13

 Dzisiaj przeczytano
 54766 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MDM - machine debug manager , Seadog 16/06/01 18:22
co to takiego? czasem mi to chodzi (ctrl-alt-del pokazuje jako aktywny proces), gdy na siłę wymuszm wyłączenie, pisze, że program nie odpowiada, to ja - zakończ, a wtedy - alleluja! - potrafi wstać "zaśnięte" połączenie SDI (cała masa KB na raz przybywa!). nie dzieje się tak regularnie, ale na tyle często, aby zastanawiać.

a po świeżym odpaleniu systemu wcale tego procesu nie ma.

jakieś idee?

harr, mateys

http://nadobranoc.weebly.com/

http://ciii.blogspot.com/

  1. nie mam pojęcia , Morgan Shadow 16/06/01 18:37
    co to takiego? u mnie tego nie ma (choć też mam SDI ), spróbuj zobaczyć w dodaj/usuń programy może tam znajdziesz jakiś program który ukatywnia ten proces, sprawdz czy nie masz jakiegoś wirusa chociaż ich procesy są ukryte

  2. TO JEST.... , TOMMY 16/06/01 18:59
    skrypt wykorzystywany przez IE4 ,IE5 a instalowany np.przez
    MS OFFICE 2000 można się go pozbyć z klucza:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\
    Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices

    1. wow, to było szybkie , Seadog 16/06/01 19:11
      dzięki za odpowiedzi. jak usunąć to juz też doszedłem, ale chciałbym wiedzieć do czego to służy, co się sypnie jak usunę, dlaczego uruchamia się tylko czasem (np. błędy na stronie? wadliwy java script?) ITP.

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. nic się... , TOMMY 16/06/01 19:27
        nie stanie jeśli jescze wyłączysz to w: Control Panel -Opcje
        internetowe-Zaawansowane-zaznacz:Disable script debugging
        a na C:\windows poszukaj sobie takich plików :
        ffffc31d_
        {4297DB20-4E9C-11D4-AC82-0050DA89BB83}.tmp.
        i je po prostu usuń!!!!!

        1. tanks, mon :) , Seadog 17/06/01 14:03
          j. w.

          http://nadobranoc.weebly.com/

          http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL