Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 10:09
 » ToM78 10:08
 » 247 10:07
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13

 Dzisiaj przeczytano
 54734 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kombinacją Win2000 i Protel 99 (oraz Protel 99SE) , Serwiz 17/06/01 11:33
Nie mogę uruchomić zainstalowanego programu Protel99 na komputerze z systemem Win2000 Prof PL. Wyskakuje błąd 102 dotyczący klucza zabezpieczającego (przypomnę że chodzi mi o wersje 30-dniową). Czy komuś z boardowiczów udało się uruchomić ten program na w/w systemie. Będę wdzięczy za wszelką pomoc ponieważ musze pilnie zaprojektować kilka płytek PCB a w chwili obecnej jedyne co udało mi się znaleźć w sieci do PCB to ARES Lite (wersja niezarejestrowana - tylko 100 otworów na PCB - sic!)

Serwiz

Serwiz

  1. mi sie udalo (99SE)... , Mario 17/06/01 20:15
    co prawda z problemami...
    Procedura:
    instalujesz program... instalujesz service pack 3 (ten do protela oczywiscie)... crackujesz... wszystko dziala

  2. Jeśli , Serwiz 18/06/01 00:15
    jest to możliwe to byłbym wdzięczny za podesłanie lub wskazanie miejsca gdzie można znaleźć Service Pack 3 ponieważ na stronie Protela jest tylko SP6.

    Serwiz

  3. Już wszystko działa , Serwiz 18/06/01 02:30
    Znalazłem Servie Pack 3. Znalazł się u Madziarów.

    Serwiz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL