Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62513 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak grac przez siec ??? , rafmart 17/06/01 17:02
Mam glupi problem. Pierwszy raz chcialem zagrac przez siec w UT.
I tu pojawil sie problem. Jak sie za to zabrac ? Moge grac przez jakiegos mplayera lub heata. Lecz gdy sie na ktoregos decyduje to gierka bez przerwy chce cd-roma zeby cos doinstalowac . Tylko, ze jak go juz wsadze to go nie widzi. A moze lepiej poszukac jakichs serwerow bezposrednio w opcjach UT ???
Jesli mozecie to napiszcie krok po kroku jak sie za to zabrac,
zeby jakos dzialalo.
Dzieki

  1. prosze , JaKuS 17/06/01 17:38
    po pierwsze
    zainstaluj UT i sciagnij sobie patcha 4.36

    http://unreal.pyrland.pl/ daj pliki i nastepnie patche

    Tera sciagnij - UT BonusPack (mozesz tez : UT BonusPack][ , UT Inoxx MapPack )

    http://unreal.gracz.net/article.phtml?aid=203

    Gdy to sciagniesz i zainstalujesz wloncz UT
    kliknij Options/preferences i Network i tu ustaw swoje polaczenie.
    i tera
    Multiplayer/Find Internet Games i wtbierasz sobie rodzaj gry DeathMatch Capture the Flag Assault last Man Standing itd
    i wybierasz np DM i czekasz az ci sie pojawia servery
    wybieraj te z najmniejszym pingiem .
    albo najlepiej pozapisuj sobie servery w Favorites
    Servery mozesz znalezc na tych stronkach lub na innych

    Jak cos jest nie tak to daj znac


  2. Sprawdz ustawienia sieci , MayheM 18/06/01 12:32
    Sprawdz ustawienia sieci w windozie czy masz zainstalowany TCP/IP i nadany nr IP - kiedys mialem podobny problem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL