Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:35
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62734 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Duron O/C MAX HELP!!! , SpiderMAN 18/06/01 14:17
Jak jest najlepiej krecaca sie seria Duronow 800 MHz. Slyszalem cos o ANCA, ze nawet 1120. Moze znasz lepsza serie. Szukam jakiegos modelu ktory mnie zabierze na wycieczke do Gigaherca z hakiem! Moja 700 slabiutko sie kreci. Wiesz sam tylko 900, seria jej to AKCA (chyba najgorsza). Lancer Xpercie Odpisz cosik.

Yeah, it's me...

  1. 1104 1.85 ANCA 0109 TE with 80mm YS-TECH 23/40 loaded , SpiderMAN 18/06/01 14:24
    na tyle najwiecej na razie znalazlem...

    Yeah, it's me...

  2. 1300 1.85 on a ASUS A7V133 VIA KT133A 130MhzFSB * 12 9441 , SpiderMAN 18/06/01 14:34
    a to 900 Lancerku!!! na Overclockers.com

    Yeah, it's me...

    1. No i...? , Lancer-Redakcja 18/06/01 16:00
      Na overclockersach to wiesz.... W sieci rozne rzeczy chodza.
      Ja moge zaraz tez napissc ze krece Athlona 650 na 1890 chlodzony cieklym azotem. Ja tam uwierze jak zobacze.

  3. Kto zna Serie Duronow. Bede bardzo wdzieczny , SpiderMAN 18/06/01 14:35
    Jakie serie, ktore lepsze i gdzie ewentualnie kupic...

    Yeah, it's me...

  4. ja wiem kto , sekrecik 18/06/01 15:28
    na pewno mój mąż bo on wie przeciez wszystko... nie mam tylko pojęcia skąd?

    :-) sekrecik

    1. z board'a , GULIwer 19/06/01 07:08
      i reszty sieci
      nie bez przyczyny siedzi tyle w necie ;)

      I'm only noise on wires

  5. O skoro tu ma LANCER zajrzec to jeszcze przeczytaj to =] , Koziol 19/06/01 23:25
    A pytanko o Duronka 700 z 27 tygodnia:
    AKBA0027VPFW
    Do ilu pojdzie?
    Mi chodzi @ 900 z 1.6 v (standardowo chodzil na 1.5) od roku ale takie mam pytanie z ciekawosci moze ktos wie?

    P.S.
    Ciekawe ile wyzylowane Durony pociagna - szczegolnie te wyszarpane na maxa:P
    Ja znam paru gosci, ktorym krecone Celki padaly po roku :(

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL