Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » JE Jacaw 12:47
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 67994 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chcę sprzedać monitor , Marcus 18/06/01 23:01
mam do sprzedania monitor 19" CTX VL950 ST i niech mi ktoś powie jak to mam zrobić ? Chcę za niego dostać 1200 zł. Tel 0503910509

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. może spróbuj na licytacji , sekrecik 19/06/01 09:01
    np Allegro ... jest tylko jeden problem ... nie ma pewności, że ten kto wygra licytację rzeczywiście ten monitor kupi...

    :-) sekrecik

  2. może na licytacji , sekrecik 19/06/01 09:03
    np Allegro ... jest tylko jeden problem ... nie ma pewności, że ten kto wygra licytację rzeczywiście kupi go od Ciebie

    :-) sekrecik

    1. ale bzdura , sekrecik 19/06/01 09:05
      najpierw system czepia się że jest coś nie w porządku a potem wysyła wszystko...

      :-) sekrecik

      1. To sie , Poke 19/06/01 09:51
        nazywa (bacznosc!) Magiczny Skrypt Admina (spocznij!)

        Poke

        09 sierpien 2008 - penitentiam agite

        1. hmm? , sekrecik 19/06/01 10:08
          w tym względzie jestem całkowitą ignorantką i ........ i tak nie wiem o co chodzi .... ale to przeciez żaden wstyd, prędzej czy później się dowiem

          :-) sekrecik

          1. Na pocieszenie , Poke 19/06/01 10:13
            moge Ci pwoedziec ze nikt nie wie

            P.

            09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  3. hahaha , sekrecik 19/06/01 10:14
    czuję się pocieszona

    :-) sekrecik

  4. marzyciel , GULIwer 20/06/01 08:07
    aczkolwiek dużo jest ludzi dal których to okazja jest
    ATSD to nie miejsce na tego typu ogłoszenia
    allegro
    a z darmowych www.wgk.waw.pl www.cgk.pl (albo com.pl) i kuupa innych a jak dasz ogłoszenie na tych dwóch darmowych t za 2-3 dni na sklrzynce znajdziesz 3 kolejne

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL