Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARtiuS 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54

 Dzisiaj przeczytano
 75478 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Quake ]I[ i PR1.29f , Hali 19/06/01 15:21
Czy ktos już może to zassał??
Jażeli tak to chciałbym sie dowiedzieć o opinie.

P.S. Są może jakieś polskie mirrory tego pliku?

Pozdro. i THX

|o_o| Because I got high |o_o|
----- ^v- or drunk -v^ ----

  1. opinie?? , Garrett 19/06/01 17:24
    dziala :) - co jeszcze: sa 4 "nowe" mapki, LG ma nowy shaft (jak w CPM), rozwiazano problemy z dzwiekiem w 1.27x (jakies trzaski byly - przynajmniej u mnie), nowy kod sieciowy - lepsza kompresja etc etc (wszystko masz w readme), i co najwazniejsze (tego akurat w readme nie znajdziesz :) : wzrosly fps-y (u mnie), przynajmniej na q3dm9 w 32bit kolorze 1024x32 MaxVis w pewnych miejscach jest nawet 40% szybciej, w paru innych tez 10-20 pare % - sprawdzcie jak u was :). Dla mnie cool :)...

    1. aha: , Garrett 19/06/01 17:25
      nowe timedemo:

      timedemo 1
      demo four


  2. "mala" korekta :(( , Garrett 19/06/01 17:57
    niestety fps-y nie wzrosly nawet o 40% (a szkoda), sa mniej wiecej jak byly, po prostu porownywalem fps-y z wlaczonym filtrowaniem bilinearnym w 1.29 do trilinear w poprzednich wersjach, jak sie wlaczy bilinear i tu i tu, to mniej wiecej jest tyle samo fps (a nawet 1.29 jest ciut wolniejsze)... trilinear nie sprawdzalem, ale przypuszczam, ze tez nic sie nie zmienilo...

    sorki za poczatkowe wprowadzenie w blad :P

    1. poprawa jest , DirT 20/06/01 04:07
      tzn w końcu nie ma tego buga na q3dm9 ze sterami 1x.xx ( u mnie 10.80) tzn ten beznadziejny spadek do 20 fps bez powodu teraz śmiga tak jak ma.
      A te mapki pro w połączniu z cpma są wyjebiste
      btw ile masz na tym nowym timedemo u mnie na HQ 72 fps (pochwal sie tylko zrób na HQ zeby było miarodajne)

      i G. masz może skonwertowane to stare demko tzn demo00

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL