Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:17
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49

 Dzisiaj przeczytano
 74960 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dlaczego sie wylaczyly ? , Menah 19/06/01 23:46
co moze byc przyczyna wylaczenia sie wentylatorow podlaczonych do plyty ?
dodam ze byly to 3 wiatraki i pracowaly ok 2 godzin zanim sie wylaczyly
tia

W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  1. wszystkie naraz ? , ViS 20/06/01 00:03
    moze byly podpiete pod jeden kabel ??

    jakas czarna magia :/

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. 3 naraz , Menah 20/06/01 00:06
      wszystkie sa podpiete pod gniazda na plycie glownej
      wiatrak w zasilaczu dzialal

      W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  2. a w ogole dzialaja? , SpiderMAN 20/06/01 09:26
    Po restarcie np? Jak nie to spalilo sie zasilanie dla wentylatorkow na plycie. Mozna to reklamowac chyba...

    Yeah, it's me...

    1. teraz dzialaja , Menah 20/06/01 12:15
      dopiero po drugim restarcie zaczely dzialac

      W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  3. a jakie to sa wentylatory? , SpiderMAN 20/06/01 12:22
    j.w.

    Yeah, it's me...

    1. sa to , Menah 20/06/01 18:23
      na procku: 2 lozyskowane wentylatory titan majesty twins 3200-3400 obr/minute i 1 noname 55mm slizgowy 3600-4100 obr/min
      juz tak dla scislosci dodajmy : zasilacz 230W i asus cusl2

      W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  4. LOO JEZUSICZKU , SpiderMAN 21/06/01 09:32
    TITAN. UFFF stary jaki ty masz procek? Nie boisz sie, ze sobie go spalisz przecierz wentylatory titana padaja w bardzo szybkim czasie. A Majesty Twins tylko ma wyglad a nie wydajnosc, ale ten temat byl juz na boardzie przerabiany. Lepiej bys zrobil jakbys wymienil ten Cooler na cos porzadnego. Jak masz kase to na GlobalWina FOP32-1 styknie jak nic, a jak krucho z kasa to CoolerMaster EP5-6I51. Testy byly na Tweak.pl Titana tez testowal Lisek i powiem tyle, ze to straszna kicha... Ty jak wikszosc ludzi sugerowales sie wygladem, mam racje?

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL